Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Hátrány, ha egy lány...

Fiúk! Hátrány, ha egy lány szereti a szórakozóhelyeket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem az a hátrány. Az a hátrány ha minden hétvégén részeg és más fiúkkal van. (Akár flört akár más.)
2014. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen az!

De az ilyen lányok inkább a szórakozóhelyek wc jét szeretik ;)

2014. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Bár lány vagyok, de én is szeretem..:)Abba lehet már hagyni ezt a beskatulyázgatást, hogy aki bulis az k...rva, aki nem az meg szent... nevetséges :S
2014. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, de engem zavar, mert ott ugye nagyobb eséllyel történhet megcsalás. Nem azért, mert nem bízok meg benne, de mindenki tudja hogy mennyire szánalmas szinten tudnak nyomulni egyesek.
2014. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Nálam hátrány, mert én nem szeretem őket, és megvan a véleményem a nők ilyen helyeken történő kritikán aluli viselkedéséről.
2014. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös, ez olyan, mint pl a templomba járás. van olyan, aki azért megy, mert mélyen vallásos, imádkozni jár minden héten, ez tölti ki az életét, szüzességi fogadalmat tett, stb. és van olyan, aki nagyon ritkán eljár de nem foglalkozik különösebben a dologgal.


van olyan lány, aki minden pénteken vagy szombaton berúgva miniruhában diszkózik és öt pasival smárol majd kettőhöz fel is megy szexelni, meg olyan is van, aki havonta-kéthavonta elmegy, mert szeret táncolni és szereti a zenét, és max egy koktélt iszik.


tehát ne általánosíts, ha megkérhetlek :)

2014. szept. 7. 19:15
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Írta valaki higy ne általánosítsanak...stb


Minden buliba szinte az osszes lány smarol, szex..nem sorolom csinálja!

Szoval hadjuk ezt! Mindenki tudja hogy miket csinálnak a bepiált lányok!

Volt olyan is hogy forgattunk haverommal hogy hány lány smarol velem 15 sikerült..szoval..... inkább ezt ne eroltessétek

2014. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, ha ilyen barátnőm lenne akkor mennénk együtt:D
2014. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

igen, ilyen a bepiált lányok 80%-a a diszkóban.

meg olyan is van aki nem iszik, mint pl. én :) (de, iszom, csak nem mindig és sosem annyit hogy részeg legyek)

ha részeg akarok lenni akkor elmegyek egy kocsmába

2014. szept. 7. 19:24
 10/15 anonim ***** válasza:
jaaa, én is bepiálok és a PASIMMAL smárolok, azta, mekkora bűnös lélek vagyok :D
2014. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!