Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok szeretnétek ilyen...

Lányok szeretnétek ilyen sráccal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rólam:

Veszprém megyei srác vagyok, 16 éves vagyok, szakiskolába járok szeptemberben kezdtem az utolsó évem.

Ha sikerült(és remélem sikerül :D ) akkor még szeretnék egy szakmát talán pincér felé hajlok a leginkább. Bár mostanában még azon is elgondolkodtam h érettségi lesz utána :P

Nem vagyok az a bulizós fajta, inkább az otthon nyugisan pihenhetős vagyok(itt nem azt kell érteni hogy egy lusta állat vagyok hanem h szabadidőmben szeretek inkább egy kisebb társaságban beszélgetni vagy valami hasonló minthogy egy klubban töltsük az éjszakát)

már nem cigizek és nem iszok alkoholt sem.Szóval nem vagyok az átlagos velem egykorú srác kicsit különc:D talán érettebbnek mondanám ,bár nem mindig :)


2014. szept. 8. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2014. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is.:)
2014. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2014. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!