Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találhatnék így bárkit is?

Hogy találhatnék így bárkit is?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, jó képű, kifejezetten izmos (191 cm, 94 kg, totál szálkásan, atletikus alkat), szóval a külső az megvan. Okosnak is tartom magam (most csinálom a 2. diplomám). Viszont most jön a de. Ismeretlenek előtt totál visszahúzódó vagyok így az jön le az embereknek (a külső miatt), hogy el vagyok szállva magamtól és nekem senki nem jó. Múltkor egy totál ismeretlen csaj jött oda hozzám, hogy miért vagyok ilyen goromba másokkal. Az a legrosszabb, hogy szeretnék változtatni (néha rám tör a magány), de amikor élesbe kerülök el nem tudnám magamról képzelni, hogy beszélgetést kezdeményezzek egy ismeretlennel. :/
2014. szept. 8. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Íme a bizonyíték, hogy a diploma és az intelligencia nem feltétlen jár együtt.
2014. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most az intelligenciának mi köze ehhez?

Ezen pedig kérdező csak úgy lehet javítani ha megembereled magad és beszélgetsz. Ha megszokod hogy nem harapják le a fejed amikor megszólalsz egyre könnyebben fog menni :)

2014. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!