Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk nektek mi a fontosabb...

Fiúk nektek mi a fontosabb egy lányban a belső vagy a külső?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha tök jól kijöttök meg minden, de nem az a hú de gyönyörű akkor ott pont és nem is lehet több? Vagy éppen ha jól néz ki akkor nem is fontos, hogy milyen csak az számít, hogy milyen szép?

2014. szept. 9. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem gyönyörű, de azért ne is legyen csúnya.
2014. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A külső.
2014. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Ha szeretsz valakit, az befolyásol. Az egyetlen lány, akit igazán szerettem, saját bevallása és sok más ember szerint sem túl szép, én mégis annak láttam. Ilyenkor mindig megtalálod a másikban a szépséget, és itt nem csak belső tulajdonságokra kell gondolni. Ha az arcforma nem a legszerencsésebb, még lehet olyan szeme, ami magával ragad stb.
2014. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A belső sokkal fontosabb..
2014. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A belső a domináns számomra, nem kell bombanőnek lennie, nincsenek elvárásaim a klasszikus értelemben.
2014. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szépség múlandó ha tetszik ha nem, de a személyiség nem, vizuális vagyok szeretem a szép idomokat egy szép arcot, de ha a személyisége 0, vagy csak a pénz érdekli akkor offos, ha nem egy szépség királynő, de nem bánya rém, a személyiség viszont kiváló több nem is kell.

f/23

2014. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Lányok nektek mi a fontosabb egy fiúban a belső vagy a külső?

Úgy értem ha tök jól kijöttök meg minden, de nem az a hú de helyes akkor ott pont és nem is lehet több? Vagy éppen ha jól néz ki akkor nem is fontos, hogy milyen csak az számít, hogy milyen helyes?


Gondolkozz el ezen és megtalálod a választ...

2014. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert egy csomó barátnőm mondja, hogy neki nem számít, hogy milyen csak jól nézzen ki, és ezért kérdeztem, hogy vajon ti is így gondoljátok-e.
2014. szept. 9. 21:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat. Jó látni, hogy vannak olyan fiúk akik nem így gondolkodnak.
2014. szept. 9. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát vannak!
2014. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!