Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért regisztrálják magukat...

Miért regisztrálják magukat férfiak nőként a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy egyes férfiak férfi névvel, saját férfi fotóval miért regisztrálják magukat nőként társkeresőkön, közösségi oldalakon. A Csajok&Pasik társkeresőn láttam tömegével ilyet (ráadásul homoszexuális nőként voltak regelve), és most véletlenül belefutottam egy Badoos adatlapba is.

Egyszerűen ostobák? Vagy viccesnek érzik? Vagy a meleg hajlamaikat jezik ezzel?


(Azt tudom, és az más téma, hogy rengeteg kan nőnek adja ki magát, és női néven, női fotóval regisztrál - tudom, hogy rengeteg látens meleg Titkos Ilonka így éli meg a hajlamait, de ez a fenti jelenség valami új szintje az aljasságnak.)



2014. szept. 10. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert patkány az emberek 90%-a.
2014. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján te sem a maradék 10%-ba esel bele T. első válaszoló.
2014. szept. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Mert tudat alatt tudják, hogy a nők sokkal magasabb rendűek, okosabbak, szebbek, mint a férfiak :)
2014. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért regisztrálnak leszbikus vagy biszexuális nőként, mert azt remélik, hogy így könnyebben kunyizhatnak meztelen képeket, videókat vagy webkamozást lányoktól. A lányok lányokkal valahogy bizalmasabbak.

Csak sokan annyira hülyék, hogy semmit nem adnak a látszatra: letöltenek egy amerikai oldalról valami csajos képeket, és a barmok azon már nem agyalnak, hogy a konnektorról ki lehet szúrni, hogy nem Magyarországon készült a fotó. Ez csak egy. Millió ilyen bakit láttam már. Annak is vajmi kevés a valószínűsége, hogy egy 15 éves lány nyíltan vállalja másságát és holmi lenge öltözetű képeket töltsön fel valami társkereső oldalra.

Vannak olyanok is, akik már profibbak, nekem egyszer egy "lány", aki kamozni akart, miután bekapcsolta a webkamerát, tényleg megjelent egy lány, csak az egy korábban rögzített felvétel volt, amit szintén azonnal kiszúrtam.

2014. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 te meg nyilvánvalóan egy sértett férfi

[link]

2014. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Csak sokan annyira hülyék, hogy semmit nem adnak a látszatra: letöltenek egy amerikai oldalról valami csajos képeket"


Ez így igaz, de én arra az esetre gondoltam, mikor férfi névvel, férfi fotóval regisztrálnak be, de nemnem azt adják meg, hogy "nő". Hogy erre van-e egyéb ok, azon kívül, hogy olyan egyszerűek, hogy a százasszög hozzájuk képest kvantumszámítógép?

2014. szept. 10. 22:00
 7/8 A kérdező kommentje:

"de nemnem azt adják meg" --> de nemneK azt adják meg


(Elnézést, Android+Samsung billentyűzet...)

2014. szept. 10. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan férfi is,aki nőnek érzi magát és noname oldalon tényleg nőként élhet.

Ezt tudom még elképzelni.

2014. szept. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!