Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudjam meg hogy egy...

Honnan tudjam meg hogy egy fiúnak bejövök-e?

Figyelt kérdés

VAn egy fiú aki nekem nagyon bejön, de ő nem tudom mit gondol rólan !! :/

Hogyan tudhatnám meg hogy tetszek-e neki vagy sem ??

Lécci segítsetek !! :)



2014. szept. 10. 20:07
 1/6 anonim válasza:

Figyeld meg a jeleket!

Ha sokszor rád néz, keresi a társaságodat, amikor veled beszél Ès meg érinti valamidet, ha a közelben vagy a ruháját igazgatja/ feszült akkor tetszel neki!

Figyeld meg hogy beszél a haverjaival Ès hogyan veled! Ha veled kedvesebb, úgy kell kihúzni belőle a szót/akár túl beszédes akkor igen!!

2014. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Figyeld meg a jeleket!"


Ez nem az ezotéria.


"Ha sokszor rád néz, keresi a társaságodat, amikor veled beszél"


Az, hogy sokszor rád néz, azt is jelentheti, hogy egy másik csajt nézett csak elkapta a fejét, vagy hogy olyan rondának tartja a kérdezőt, hogy sokszor megfigyeli. Illetve ha a kérdező sokszor nézi, akkor egy idő után feltűnő lesz neki, és nyilván ő is oda-oda fog nézni.


"Ès meg érinti valamidet, ha a közelben vagy a ruháját igazgatja/ feszült akkor tetszel neki!"


Ne magadból indulj ki. Az hogy "tetszel" valakinek, vagy hogy szerelmes beléd, az egész más dolog. Nekem is sok lány tetszik, mégis, ha lenne egy lány, akibe szerelmes lennék, nyilván csak ő érdekelne, attól függetlenül, hogy néhány jobb csajt megnézek.


"Figyeld meg hogy beszél a haverjaival Ès hogyan veled!"


Igen, ez nagyon fontos!!! Ha erőszakos a haverjaival, vagy kicsit bunkócska, akokr hagyd a fenébe!! És ez nem vicc, mert ha mással bunkó akkor az az igazi természetes, és neked meg csak megjátsza a kedves srácot. Olyannal kezdj csakis kizárólag, aki mással is kedves. Többet érsz egy rendes baráttal (még ha nem is olyan komoly), mint egy olyannal, aki lépten-nyomon megcsal, havonta 8-szor összeveszik veled, és megjátsza neked a kedveset. Plusz figyelj arra is, hogy az illető nem-e csajozik sokat. Mert akkor lehet hogy rajtad kívül még szerez néhány csajt. Tehát olyan fiút keress, aki nem azért keresi a lányokat mert hiánya van 2 hónapja, hanem azért, mert tetszel neki, és szeret téged. és ha látod hogy nem ül más csaj nyakára.


"Ha veled kedvesebb, úgy kell kihúzni belőle a szót/akár túl beszédes akkor igen!!"


Ennek semmi köze a tetszéshez.

2014. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a testbeszéd enciklopédiája c. Könyvet. Sokmindent meg tudsz belőle :) 18/f
2014. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megint a testbeszéd.... A testbeszéd nem árul el semmit. Egyszerűen hülyeség.
2014. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !!

Csak az a gond hogy én csak látásból ismerem szóval nem beszélgetek vele meg nem nyúl hozzám mivel nem ismerjük egymást csak én tudok róla dolgokat !! :)

2014. szept. 11. 14:54
 6/6 anonim válasza:
Ha latasbol ismered az mas probalj meg kozeledni hozza menny "veletlenul" neki vagy barmi csak kezdemenyezz az es probalj vele beszelni es akkor valoszinuleg tudni fogod hogy viszonyul hozzad
2014. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!