Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a csúnyább...

Miért van az, hogy a csúnyább lányokkal jobban el lehet beszélgetni, meg "jobb arcok"?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek elszállva maguktól.
2014. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a férfiakra is igaz...Velem imádnak beszélgetni a nők, de járni már nehezebben :D
2014. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először is relatív dolog,kinek mi a csúnya.Aki neked átlagos,az másnak lehet szép,és fordítva.Másodszor teljesen személyiségfüggő,ki milyen jó arc úgymond,a külsőhöz semmi köze nincs a jófejségnek.Láttam én már ronda nagyképű embert,és szép kedveset is.Tehát a meglátásaid nem jók véleményem szerint.
2014. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyesek már attól odavannak, ha egy csaj jól néz ki, felnyomják az egóját a nyálcsorgatással.
2014. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez rám például igaz, kedves vagyok, de a férfiak szemében nem vagyok szép, de ismerek olyat is akire nem igaz ez az állítás. Szépek között is vegyes.
2014. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A csúnya lányok a jófejséggel kompenzálják a külsejüket. A jó nőknek nem kell jópofizniuk, a pasik anélkül is a lábaik előtt hevernek...
2014. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de tudjátok pl egy osztályban meg van az a pár rohadt jó csaj, és vannak akik a csúnyább kategóriába tartoznak, na én mindenhol eddig azt vettem észre, az utóbbiakkal jobban el lehet beszélgetni, nem flegmák stb. sztem is az egó miatt van am ez
2014. szept. 12. 16:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy aez a fórum tele van csúnya emberekről szóló kérdésekkel, de én az utcán rohadt ritkán látok csúnyákat?
2014. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mert mindenkit szépnek látsz :D
2014. szept. 12. 16:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, igaza van a kérdezőnek. A kevésbé kirívó, kevésbé szép lányokkal (értsd: nem olyan szép arcúak, nincs bombaalakjuk stb.) sokkalta jobban el lehet dumálgatni, sokkal nyíltabbak, nyitottabbak, közvetlenebbek, ezt már jómagam is észrevettem a padban ülve. Egy szép lányról általában süt a nagyképűség, mert ő valakinek hiszi magát a szépségéből fakadóan. Egy átlagos lány, akiben elsőre nincs semmi vonzó (nincs olyan jó alakja, arca stb.), ezerszer közvetlenebben viselkednek velünk srácokkal, sokkal könnyebben be tudnak illeszkedni egy közösségbe is, a srácok közé is, és ezáltal sokkal közkedveltebbek is, mint a páváskodó, topmodell piсsák, akik "megválogatják", hogy kivel közösködnek, mert nekik csak a macsó külsejű, olaszos, metroszexuális alfahímek jönnek be. Na én emiatt kerülöm a topmodell bombázó lányokat, és sokkal előbb állok le rokonszenvezni egy tök átlagos, nem kirívó, nem feltűnősködő lánnyal. A nagyképűsködő topmodell csajok meg főjenek a levükben, várják csak a szőke herceget fehér lovon még 70 éves korukban is.
2014. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!