Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idősebb nők miért utasítanak...

Idősebb nők miért utasítanak el? 19/F

Figyelt kérdés
Volt már hogy próbálkoztam 24, 28 éves lányokkal, de mindig valamilyen buta indokkal elutasítanak pedig azt várná az ember hogy ők érettebbek, miért van ez?

2014. szept. 12. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen okkal utasítanak el?
2014. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért mert nekik férfi kell.én 24 vagyok és legyen a 19 éves srác bármilyenk omoly max egy estét adnék neki.De miért kell az idősebb mikor ott a fris husi?Ez lehet h komolyabb mint gondolod.Van egy ismerősöm 18 évesen öszejött egy 2 gyerekes 24 éves nővel .Megcsinálta neki a 3.at és még 2 éves se lett a gyerek már elváltak.Ez csak egy példa h ha rákap egy gonosz idősebb nő h te még gyerek vagy agyilag akkor tönkre teheti az egéssz életedet.Ezt ne vedd sértésnek csak szoktam ezzel a témával foglalkozni és ha még nem mondta senki h ez nem egészséges akkor majd én mondom.
2014. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A kérdésedben benne volt a válasz is szimplán érettebnek. gondolják magukat annál mintsem hogy összeálljanak veled.Te szerintük legfeljebb egy egyéjszaká kufirc lehetnél számukra de nekik már egy tartósabb kapcsolat a nyerő esetleg ha te is terveznél velük hosszútáv akkor próbáld meg elhitetni velük báfr nem valószínű hogy hinni fognak neked szóval gyakorlatilag már "kinőttek" téged
2014. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne az az érettség feltétele, hogy 5-10 évvel fiatalabb fiúval legyenek együtt? A kapuzárási pánikhoz még fiatalok :D
2014. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
röviden? azért, mert 19 vagy... én se kezdenék egy 19 éves fiúval, mert ha esetleg komolyra fordul a dolog, vagy menekülne, (pl. becsúszik a baba) vagy a végén még a nyakamba kellene vennem őt is.... azt szoktam erre mondani, ha gyereket akarok, majd csinálok egyet, nem az utcáról szedem fel... 23/L
2014. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nőt írsz, ha lányokról kérdezel???

Ha idősebb nőt akarsz akkor a 40-50-es korosztályból válogass. Ők a NŐK. De azoknál teljesíteni is kell ám. Ne félj, ha mégsem megy, akkor megértőek, és kedvesek, nem úgy mint a lányok.

2014. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!