Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mit szólnátok...

Lányok! Ti mit szólnátok ahhoz, ha pl vagytok a buszon, szemeztek egy pasival, egymásra mosolyogtok, és ez után a pasi viccesen kinyújtaná rátok a nyelvét 1 pillanatra? :D

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 23:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
23f
2014. szept. 12. 23:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Gáz lenne neki...rá se néznék többet.
2014. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Biztosan elmosolyodnék rajta. :)

Ha jó a tálalás, akkor kifejezetten tetszene is a pimaszsága.

2014. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is kinyújtanám :D
2014. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és kort is írjatok :D
2014. szept. 12. 23:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nevetnák rajta egy geczinagyot
2014. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kissé sótlan vagyok, vadidegen embernél nem mindig értem a pimasz megnyilvánulásokat. Azt hinném kigúnyol. Nem néznék rá többet. Udvariassággal kenyérre kenhetőbb vagyok.

Különben is gyerekesen buta dolog nyelvet öltögetni, olyasvalakire, akivel nem vagy olyan viszonyban, hogy tudja, csak poénkodsz.

Az ilyen poén nekem csak akkor jön be, ha már járunk. Ismerkedésnél inkább az ugrik be először, hogy éretlen a fazon.

25L

2014. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem obszcén módon nyújtod ki, mintha nyalást imitálnál, és előzőleg már le tudtad szűrni a gesztusaiból, hogy érti és értékeli is a játékosabbra vett szemezést, akkor persze, belefér.


Főleg közúti torlódásnál, buszon átvészelt forgalmi dugóknál jellemző az ilyen felszabadultabb légkör.


#7-essel pedig nincs gond a bevallott sótlanság miatt, egyrészt rajta már kezdetektől fogva fel tudnád mérni, hogy nem lesz célközönség a hülyüléshez, másrészt szomorú vagy sem, ő képviseli a tömegközlekedésen utazók többségét. Sokan eleve azért függesztik mereven az ablakra a tekintetüket, mert még puszta szemkontaktus terén is szeretnék megtartani a távolságot. Ha pedig bámultak már a képedbe kitartóan ilyen utazás alkalmával, akkor nagyon hibáztatni sincs okod.


Mindenki mást vesz rossz néven, de ezt úgyis látni fogod az általad kiszemelt és neked tetsző lányon.

Ha meg rajta nem, majd a takarásból előlépő hegyomlásnyi párján aki kapaszkodónak nézi a nyakad. :-)


26/F

2014. szept. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én kiröhögném.
2014. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

semmit, sok az idióta

de hogy jópofának nem gondolnám, az biztos 23L

2014. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!