Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért javasolják a fiúknak,...

Miért javasolják a fiúknak, hogy sose barátságból közelítsen egy lány felé, ha akar valami többet?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és érdekel. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem is barátságból lett kapcsolatom és nem bántam meg. ÍNem szeretem h valaki nyomul és semmi ismeretség nélkül elhív valahova. Barátokkal amúgy is szívesebben megy el az ember. Ha pedig valaki nem jön be (bár akkor nem is barátkoznék vele, ha tényleg elütünk egymástól vagy nem fog meg), akkor amúgy is barátzónában marad, ha vígasztalja, akkor szívesen beszélek vele.

2014. szept. 13. 12:46
 1/3 Kisboltos ***** válasza:
100%
Mert az egy nehezebben és lassabban járható út. Meg általában mi férfiak elég hamar el tudjuk dönteni, hogy mit akarunk. Nem akarunk a barátai lenni, hisz nem az a cél. De ez ennél összetettebb...
2014. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor jó eséllyel marad a barátzónában.
2014. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert a fiúk nehezebben viselik el,hogy ha egy személyben többet veszítenek el,mint a lányok.
2014. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!