Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van kedve lelkizni...

Valakinek van kedve lelkizni vagy beszélgetni esetleg barátilag ismerkedni?

Figyelt kérdés

14/L

Írj prívit köszi :$



2014. szept. 14. 11:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Na mivan nem linkeled ki? XD

Nah....gyerünk! :D

Ez már unalmas! Linkeld már ki! Had szórakozzak már egy jót. :D

2014. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Kedves ádámka! A következő levelednél zaklatás miatt fogsz ülni.

Ennyire nyomi vagy? Még tiszteségesen meg beszélni a dolgokat se tudod csak be sértödni mint egy bölcsis. A sok hülye meg azt mond amit akar egy személynek engedtem meg azt hogy kiismerjen ő tudja ki vagyok valójába! Ti pedig itéljetek el de most addok is rá okot hogy valamiért elitéljetek emo vagyok!! Na most már legaláb van is miért elitél engem. Felannyira se vagytok emberek mert az emberek kérdeznek meg hallgatnak segitenek egymásnak ha nagy a baj nem pedig egy rohat nagyot rugnak még bele azt várván majd öngyi lesz.. lehet az leszek... a válaszok miat... ahogy olvastam miket írttak az okos inteligens emberek már ha emberek vagytok

2014. szept. 16. 17:24
 33/35 anonim ***** válasza:

Azért azt vágod, hogy TE nem akartad megbeszélni. :D

Azt mondtad, hogy NINCS MIT MONDANOD. Őszintén ezt most mire véljem? XD

Zaklatásért nem űlhetek börtönbe, mert nem zaklatlak, nem fenyegetlek. Csupán csak egy kérdéshez kommentelek. :D

Mindegy jól szórakoztam! Szia! :D

2014. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Szaroska higadj le menj sírni meg ríni mást nem tudsz
2014. szept. 17. 19:25
 35/35 A kérdező kommentje:

Van mivel felfogni hogy te menekültél nem én?

Apum meg rendőr neki poáz ne nekem remélem vágod már

2014. szept. 17. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!