Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan, aki házasságig...

Van itt olyan, aki házasságig szűz marad?

Figyelt kérdés
Örömmel konstatálom, hogy manapság sokan döntenek így. :) Nekem is ez a célom, az önkielégítést is abbahagytam.
2014. szept. 14. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
:D
2014. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

"Manapság sokan döntenek így" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Te melyik bolygón élsz?Egyre fiatalabban veszíti el mindenki :D

2014. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezek?:O

Magadnál vagy?

2014. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
aranyos dolog ez. viszont szerintem nem a házasságnak kéne lennie a vízválasztónak, hanem egy adott embernek, akit régóta ismersz, kapcsolatban vagy vele, és mikor elérkezettnek látjátok az időt, akkor. szóval azt támogatom, hogy igenis tartsuk meg a szüzességünk egy arra méltó embernek. én is ezt tettem, és nagyon jó dolog, hogy nem csak úgy valami random emberrel, hanem azzal, akit szeretek és aki szintén tiszta szívéből szeret. :)
2014. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelen.
2014. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Én örökké az maradok, mert senki nem nyúl hozzám :'D


De mint írták, baromság amit írtál, mivel egyre korábban kezdik a nemi életet a fiatalok.

2014. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Frenkyboy Te melyik bolygón élsz? A Tau Cetiről csöppentél ide? Ugyanis én is hasonlóan gondolkozom, mint a kérdező. Ha csak itt ketten vagyunk ezen a buta oldalon, akkor azért igencsak lehetünk egy páran, nem gondolod?
2014. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

szerintem elég nagy baromság, már ne is haragudj, 1 be fogsz gőzölni egy idő után

2 teszemazt összejössz valakivel, oké hogy nem egyből az ágyban végzitek de 1-2-3 év kapcsolat után azért oda ie el kéne jutni, mert mivan ha 5-6év járás után összeházasodtok, és a nászéjszakán derül ki hogy a tökéletesnek vélt partnerrel az ágyban teljesen de nem egyeznek az igényeitek és nem tudjátok egymást e téren boldoggá tenni mert ott nem illetek össze? cumi és a végén tönkre is mehet a házasságod miatta. nem te lennél az első.

2014. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Jelen. 22/N
2014. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!