Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti hogyan törődtetek...

Lányok ti hogyan törődtetek bele hogy nem volt barátotok?

Figyelt kérdés
Olyan lányokhoz/nőkhöz szól a kérdésem, akiknek 16-17 éves korukig nem volt barátjuk és még utána se 2-3 évig. Hogy oldottátok meg ezt a problémát?

2014. szept. 14. 19:34
 1/4 EffyStonem96 ***** válasza:
100%

18 vagyok és még nem volt barátom. Remélem most majd lesz, van kiszemelt :D (mondjuk eddig sose jött össze)

Én egész egyszerűen megtanultam szeretni magam. Rájöttem, hogy egyedül is tudom jól érezni magam, ennyi szerintem a titok. Nem kell egy másik személy, hogy teljes értékű legyek. Tudom magamról, hogy nem vagyok sem ronda, sem hülye, csak még nem jött el az én időm. Majd el fog. Néha kevésbé türelmesen, de várom, hogy majd egyszer én jövök, addig meg boldog vagyok így is, és tudok magamra, a sulira és a barátaimra koncentrálni :)

2014. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, és még csak egyszer voltam szerelmes életem során, de ő nem szeretett viszont, szóval még sosem volt barátom. Én ezt nem problémának fogom fel. Van érdeklődési köröm, megvan, hogy miket szeretek csinálni, van két legjobb barátom, nem is hiányzik fiú :) Persze, ha lenne valaki, nem hajtanám el, de nem agyalok azon, hogy milyen rossz, hogy nincs senkim :)
2014. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most 22 évesen lett először barátom. Mi az, h hogy törődtem bele? Ez nem verseny. Majd jön a szerelem, ha jönnie kell, mit kell ezen siránkozni. Maqjd ha 40 évesen ugyanez lesz a helyzet, akkor már megértem, de 17 évesen amúgy sem ez a fontos
2014. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebbe nem beletörődni kell,hanem élvezni az előnyeit,és törekedni rá,hogy változzon,ha akarod.Meg kell tanulnod értékelned saját magad,és akkor majd mások is ezt teszik.
2014. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!