Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért öltözködik a és sminkeli...

Miért öltözködik a és sminkeli magát kihívóra a legtöbb csaj ha nem is olyan hogy fűvel fával?

Figyelt kérdés

Nézegetem itt ott társkeresőn a csajok képeit mindegyik nagyon kihívó ruhában agyon sminkelve cici popó kidobva,szexi tükörfotók,csupa cicababa és van aki ilyen szöveget ír ki


"Nem keresek jellenleg se kapcsolatot se semmi fele kalandot nem az en vilagom az hogy le fekszem valakivel es aztan ugy tenni mintha semmi nem tortent volna ez nem en vagyok!!!"


De akkor miért nem öltözködik vagy viselkedik szolidabban,mert szerintem ez k.rvás.



2014. szept. 16. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Senki nem a külsejétől lesz valamilyen... gondolom így tetszenek maguknak.
2014. szept. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

1, Az ember ruhái, sminkje 0%ban árulkodnak a magánéletéről, szokásairól.


2. Neharagudj, de kiazisten vagy te, hogy megitéld hogy mi az ami k vás? És ha történetesen foglalkozást tekintve valóbban k rva az a nő, akkor nincs neki joga nem kalandot vagy kapcsolatot keresni egy X oldalon? Ez milyen korrelációban van ezzel? Ha meg informatikus a lelkem akkor meg ne menjen fel az internetre, mert még azt hisszik, hogy azért van ott hogy feltörje az oldalt és mindenki adatlapjaira mémeket fotoshopoljon? Naugye.


3, Foglalkozz a magad dolgával. Kit érdekel, hogy kicsoda micsinál a neten ameddig nem árt vele senkinek? (A fehér, felsőközéposztálybeli egyenes hajlamú férfiak nem számítanak, mert azok akkor is meg vannak sértve ha okuk sincs rá).

2014. szept. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb férfit a szép és szexi külsővel lehet megfogni. Egy kislánnyal senki nem fog kikezdeni! Csak a pedók.
2014. szept. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vonzobbak akarnak lenni
2014. szept. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"feltörje az oldalt és mindenki adatlapjaira mémeket fotoshopoljon"


[link]


Hosszas litánia a sztereotípiákról, majd deka ismeret nélkül benyög egy ilyet. :) Hipokrita.

2014. szept. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Senki nem beszélt kislányos kinézetről szegény igazi férfiaknak,én annyit írtam hogy lehet szolídabb is aki rendes és nem hatalmas műköröm meg agyon pingált arc vékonyra kiszedett szemöldök meg csupa magamutogatós ruha.Én nem egy olyan lányt láttam már aki normálisan is tudott öltözni és nem az jutott elsőre eszembe hogy na ezt jól meg ba...sznám.
2014. szept. 16. 10:56
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hosszas litánia a sztereotípiákról, majd deka ismeret nélkül benyög egy ilyet. :) Hipokrita"


Gratulálunk, ez bizony szarkazmus volt. Neked nem tűnt föl? Igen sztereotíapia. A kihívó ruha = ku rva kb. pont annyira, mint az, hogy informatikus = geek hekker.

2014. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azért öltözik így mert ha nem így öltözne bizony te se vennéd észre a honlapon a sok csaj között mint ahogy a férfiak 99%-a.

ez a kereslet-kínálat. nem véletlen sminkelik magukat ki a nők, ha bulizni mennek, aki meg nem, annak sír a szája, hogy egy férfi se nézi meg (pedig ő milyen természetes és milyen szép... ja meg igénytelen és beképzelt)... amikor 3 mp-ed van eldönteni vkiről h bejön-e sokat számít h feszül-e a ruci, az arcbőr tökéletes, a szemei szépek, a smink figyelemfelkeltő, cicik, popó és még sorolhatnám.

aki meg azt mondja h nem így van az vagy a szerencsés 1% vagy önmagának is hazudik

2014. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 18:07


Meg látszik hogy nem ismersz,én akkor is meg nézném ha nem lenne rajta egy kiló smink,vagy nem lenne rajta kirívó ruha én nem egy véglény vagyok akinek csak így lehet felkelteni az érdeklődését.

2014. szept. 22. 21:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen szarság mint a smink meg hogy feszül a ruha nem igazán dob a latba,én a nő arcát nézem meg elsőnek ha az bejön akkor már jó,de nem kell hozzá egy kiló smink,mert én amúgy sem szeretem se a sok sminket se a túlzásba vitt illatosítást.
2014. szept. 22. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!