Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok a vörös...

Lányok, mit gondoltok a vörös hajú fiúkról?

Figyelt kérdés
Nem csak a vörhenyesekről, hanem a vöröses-barnás hajú, enyhén szeplős fiúkról. Undorodtok tőlük? Mert akármennyire mondják, hogy jó a dumám, meg vicces vagyok..smárolásnál sose jutunk előrébb, aztán meg lefarcolnak..

2014. szept. 16. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Imádom a vörösöket.
2014. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Inkább barna, szőke hajúak jönnek be. :)

15/L

2014. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem semmi bajom velük.:) szerintem attól,hogy valakinek barna haja van lehet csúnya,és jól is nézhet ki.És a vörösnél is így van :) a hajszín számomra nem változtat semmin :)
2014. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jonnek be a voros(es) haju fiuk, de lanyokon sem tetszik. :/
2014. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem tökmindegy, milyen színű a haja :)
2014. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten a vörösek jöttek be.


de itt nem a hajszín a lényeg, lehet, nem vagy jóképű/átlagos kinézetre.

2014. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát jóképűnek nem mondanám magamat, meg szerintem kövérebb vagyok az átlagnál, de ha egyszer kajálja a dumámat, akkor miért csak a "smárolunk este+többet nem beszélünk" figura megy mindig?
2014. szept. 16. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:

talán mert kövérebb vagy az átlagnál? attól függ. ha 5-10 kg felesleges van, akkor talán még nem gázos, értsd: hasadon van egy kevés háj, de amúgy arányos vagy.


viszont ha már tényleg a hájas kategóriába tartozol, akkor megvan az ok -> gondolom taszítja őket a tested, a smárolás még oké, ha aranyos a fejed, viszont ha a testeddel nagyobb a probléma, akkor lehet, ez az oka.


de emberfüggő. engem pl a kövérség taszít egy fiún. de vannak mértékek. van, aki nagydarab és az nem izom, viszont nem folyik attól még szét és nem aránytalan -> na, ez oké.


ez pedig csak igényesség kérdése szerintem. rajtam is van pár feles kg, aminek a leadása folyamatban van, de átlagos a testem. és sosem lettem lepattintva emiatt.

2014. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem folyok el..egyébként eléggé vicces az alakom, mert alsó hasfalamra sok zsír tapad, aztán meg kemény a hasam(edzek és elég jól bírom a felüléseket), aztán pedig kb csöcsöm nőtt! A mellem oldalsó részén is van zsír, be tudom feszíteni, mert ott is van izmom..Egyébként próbálok úgy öltözködni, hogy ez ne legyen észrevehető, de lehet nem csinálom elég jól..
2014. szept. 16. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
na, a mell az kellemetlen. fogynod kéne akkor szerintem mindenképp hogy onnan is eltűnjön a háj. nem izmosodni, FOGYNI. mert a zsír csak akkor fog eltűnni. utána izmosodhatsz is, ha arra van igényed.
2014. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!