Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam, ismerjem meg?

Hogyan szólítsam, ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nemrég csatlakozott hozzánk suliba.Eddig nem ismertem,soha nem is láttam de amikor megláttam,onnantól fogva csak ő kellett senki/semmi más és ha hazajövök és nem láthatom akkor csak a képeit nézegetem és akkor a sírás környékez.Nem beszéltünk sokat kb.1-2 szót váltottunk egymással.Hogyan szólítsam meg,egyszerűen nem tudok belekezdeni mert ha beégek az nekem gáz és a többi osztálytársam ki fog röhögni.Valami tanács?

2014. szept. 16. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg vele beszélni barátként,érdeklődj iránta.Mit szeret csinálni van e hobbija stb. aztán ha úgy érzed hogy kicsit megkedvelt próbálj meg vele kettesben beszélni mondjuk szünetben valahol,ha egyedül van menj oda hozzá.Aztán ha minden jól megy hívd el randira.Csak szépen lassan,ne siess!Az csak elront mindent.Hajrá,sok sikert! (: 17/F
2014. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem is tudok vele beszélni,mert szünetbe mindig a barátnőivel van..vagy beszélgetnek vagy hülyéskednek és hiába próbálnám megszólítani nem sikerül..Randira még nemigen fogom elhívni mert még kicsi vagyok..max nekem annyi elég lenne elsőre ha barátok lennénk..utána már mivel jobban ismerem meg hívhatnám esetleg pizzázni vagy bár mi.Egyébként köszi a tippet :)
2014. szept. 16. 19:44
 3/7 anonim válasza:

Probáj beszélgetni valamiről én is igy csinálom:D fiu vagyok

Van egy lány oszt társam aszt szinte mindig beszélgetünk

Nem nehéz csak valamiről kéne beszélni pld: film napja ha meg uj meg kérdezed mien edig a iskola meg stb. Nem nehéz csak ha elsőnek beszélgetek akkor szinte minden nap fogtok beszélni és asztán jobban meg ismeritek egymást aszt cső meg van amit akartál (bocs ha valamit roszul irok uj telom van és nem vagyok hozzá szokva)

2014. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja és ha barátnőivel van akkor várj a pillanatra vagy oda mész és beszálsz a beszélgetésbe én például mindig ugy csinálom ha barátnőivel van oda megyek és mondom miről van szó beszálok aszt beszélek én is velük
2014. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.Ja még arra egy tanácsot valaki adna hogyha nem ilyen csendes fajta a csaj akkor is simán beszéljek vele??Úgy értem,hogy nem az a visszafogott a csaj hanem ez a "durvább"fajta..Csak ha olyat mondok neki ami neki nem jön be vagy nem tetszik neki akkor elzavar és cseszhetem..
2014. szept. 16. 19:52
 6/7 anonim válasza:

Ha olyat mondasz és roszul reagálrá akkor mondaszt,hogy csak vicceltem

nem gondoltam komolyan vagy stb. Ha ilyen re gondolsz

2014. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm mindenkinek a sok tippet tanácsot!:)
2014. szept. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!