Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az jó vagy rossz, ha már...

Az jó vagy rossz, ha már nincs kedvem ide ismerkedős kérdést kiírni?

Figyelt kérdés
teljesen elment már a kedvem,mert 90%-ban mindig olyan lányokba botlok,akik nem jönnek be semmilyen szempontból , és azt érzem,hogy már felesleges próbálkoznom itt. Azért kezdtem itt próbálkozni vagy 1 éve,mert igaziból is felhúztak párszor ilyen kedvesebb leányzók. Most vagy az lesz hogy nem próbálkozok már sehol vagy összekapom amgam és megyek megint discoba mondjuk mint régen?! Nem tudom mit kéne.. Más hasonló helyzetben? Annyi,hogy most vettem egy elég jó kocsit lehet igaziból is másképp fog menni a dolog, még ha bunkóznak is csak kiröhögném őket valószínűleg.. De valahogy ehhez sincs most kedvem :\

2014. szept. 16. 22:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egy lányt nem kocsival fogsz megvenni magadnak.. engem biztos nem azzal nyernél meg :) hány éves vagy?
2014. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Add át a stafétát tesó, mostantól írok én ki.
2014. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt lehet egyáltalán ismerkedni? Az ismerkedős kérdéseidre voltak jelentkezők, és a találkozásig is eljutottatok?


(Bár én nem tűztem ki célul itt sosem az ismerkedést, ettől függetlenül volt, akivel elbeszélgettem és találkoztunk is. De ismerkedős kérdést nem igazán írtam ki, nem célom párt keresni itt.)

2014. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elsőnek.. Azért ne hazudjunk magunknak. Tudat alatt igenis számít az autó meg egzisztencia , és itt hangsúlyozom,hogy tudatt alatt!! Tehát nem úgy,hogy arra várnak a lányok,hogy jöjjön egy csávó jó kocsival , hanem : ott van egy csávó aki lehet amúgy nem nagyon tudnak hová rakni , és akkor jön még az a kis plusz , ami pont elég. A kis plusz meg jön , mert jön. 20 éves vagyok..
2014. szept. 16. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Oldalt szokott lenni a rosszlányok.hu reklámja, ott próbálkozz, addig itt legalább nyugi lesz.

csokinyuszi

2014. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,lehet .. 20-ból egy alkalommal kb. Volt már kb. 1 év alatt 3 ilyen lány itt,akivel aztán írtunk egy csomó beszéltünk telón és találkoztunk is és azóta is barátok vagyunk.
2014. szept. 16. 22:54
 7/11 A kérdező kommentje:
De a rosszlányokból elegem van,mert csak olyanokkal találkozom,nekem normális nő kéne..
2014. szept. 16. 22:55
 8/11 anonim válasza:
Én nem nagyon hiszek a netes ismerkedésben, de nyilván van akinek összejöhet..
2014. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Normális nő is van, csak meg kellene találnod, ahhoz meg nem árt az ismerkedés.. amugy még van egy csomó időd megtalálni az igazit..
2014. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk jó. Neked meg... Döntsd el te.
2014. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!