Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak magamnak párt?

Hogyan találjak magamnak párt?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés barátom maradt és csak ritkán találkozunk. Próbálok eljárkálni egyedül is de reménytelen hogy egyedül kóvályogva bárki is leszólít.

Nem vagyok egy bomba nő.



2014. szept. 17. 16:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Elsősorban nem itt szeretnék próbálkozni mert már próbáltam.

Egyáltalán nem élveztem mert csomó üzenet után hosszas beszélgetések és utána vagy kiderült

nem is akar találkozni.

azt mondták találkozunk de nem jöttek el.

két emberrel sikerült találkozni de azokra is tök lehangoltan mentem el már ki se öltöztem mert úgy voltam vele hogy valószínűleg úgy se jön el.


Tanács kéne hogy hol próbálkozzak

Ti hogyan találtatok magatoknak párt

Gyakran csak egyedül tudok eljárkálni így egész keveset tudok társasággal programokat szervezni kevés emberrel találkozok.

2014. szept. 17. 17:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Tanulsz, vagy már dolgozol?
2014. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

dolgozok

de nem olyan munkakörben ahol sok emberrel találkoznék

2014. szept. 17. 20:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, így már nem egyszerű, munka mellett. Nincs tapasztalatom internetes ismerkedésben, de már többektől hallottam, hogy sikerült. Sajnálom, hogy Te ilyen szemétládákba botlottál, akik a megbeszélt találkozóra nem mentek el. Olyan eseményekre, rendezvényekre kellene eljárni, amelyeken sok fiatal vesz részt. Nem szórakozóhelyekre gondolok persze, mert az egyedül egy nőnek szerintem veszélyes is lehet, óvatosnak kell lenni.
2014. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!