Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha a kiszemeltjeitek...

Lányok, ha a kiszemeltjeitek nélkül mentek bulizni, hogy leteszteljétek, mennyire aggódik értetek, nem esne rosszul, ha azt mondaná utólag, hogy "nem szabhatom meg neked, hogy mit csinálj és mit ne"?

Figyelt kérdés

Szó szerint idézem:


"nem szabhatom meg neked, hogy mit csinálj és mit ne, nem vagyok a főnököd, a felettesed, vagy az apukád, akinek rendszabályozni kelljen téged, azt teszel, azt csinálsz, amit akarsz, a te életed, úgy osztod-szorzod az egyenleteidet, ahogy neked jó, nekem nincs beleszólásom, és legfőképpen számonkérési jogom, hogy mit csinálsz".


Még nem járunk, de kíváncsi voltam, mit szól ahhoz, ha nélküle megyek a barátnőimmel bulizni. Leszögezem, nem pasiztunk. Szóval bevallom, kicsit rosszul esett, hogy kicsit sem aggódott értem. :/


Vagy szerintetek ő nem olyan féltékeny típus?


2014. szept. 17. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Bánt, hogy nem tudsz játszani az érzéseivel a féltékenységen keresztül?
2014. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kinek kellene olyan pasi aki hisztizik állandóan, ha valamit csinálnék, mert szerinte azt nem kéne? Tök normális srác lehet az illető, aki ezeket írta.
2014. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!