Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a legjobb hely csajozásra?...

Mi a legjobb hely csajozásra? Bulin kívül

Figyelt kérdés

olyan csajokra gondolok akik 14-16 évesek, és hogyan menjek oda a csajhoz, mit mondjak neki kezdeményezésnek?

14/f



2014. szept. 17. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
csapkodd meg a fenekeket
2014. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

iskola

amúgy az előző nem is mond hülyeséget :D

2014. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, éppen ilyen válaszra számítottam... normális válaszok?
2014. szept. 17. 21:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha meg csapkodom a feneküket engem is megcsapkodnak...csak arcon
2014. szept. 17. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
hát,ha hagyod akkor biztos :D
2014. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, hát én is pont ezt kérdezem, csak más korosztály vagyok. Ez egy kortól független probléma manapság.
2014. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na de tényleg, hogyan kezdeményezzek a lányoknál és mik a legjobb helyek erre? tudom hogy van iskola is, de ott egy jó csaj sincsen, aki meg volt az elballagott.
2014. szept. 17. 21:11
 8/9 anonim válasza:

Menj valamilyen szakkörre, vagy egyszerűen menj el sétálni és közben ne a telefonodat nézd, hanem keress szemkontaktust, mosolyogj rá a lányra, és tedd el a telefont! Az utcán is lehet ismerkedni, csak észre kell venni a helyzetet

!mit mondj neki? Kérdezd meg hogy van, melyik suliba jár, gyakran jár errefelé, sportol e valamit? és hallgasd végig! :) Egyébként a 14-16 éves lányok között nincs nagyon normális :) L/17

2014. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És amikor meg van a szemkontaktus akkor egyenesen menjek oda és csak úgy közvetlenül köszönjek neki? egyébként egy 17 éves lány össze jönne egy 14 éves fiúval?
2014. szept. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!