Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ismerkedne valaki így?

Lányok ismerkedne valaki így?

Figyelt kérdés

Láttam egy elég furcsa kérdést itt a szex és szerelem rovatban

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Már csak kíváncsiságból is ráírtam a kérdés kiírójára mert ilyen kérdést még nem láttam ebben a kategóriában.

És képzeljétek el nem kamu kérdés volt. :D

Megadta a lány a facebookját, én meg 2 órányi türelmes netes távoktatással elmagyaráztam neki a feladatokat. Másnap örömmel írt, hogy megértett mindent, és hogy most már önállóan meg tud oldani minden feladatot, mert én sokkal érthetőbben magyaráztam el neki a dolgokat mint a tanár órán. Azóta beszélgetünk neten, és már máskor is segítettem neki. :)

Sajnos a személyes ismerkedésből nem lett semmi mert KB 400 Km-re lakunk egymástól. :D

Lányok vagytok így többen is akik szívesen ismerkednétek, egy okos sráccal ilyen dolog miatt? :D



2014. szept. 18. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarán, amire ott már több mint 30 válaszoló rájött egyből, hogy csak kihasználná őket, abba te nem csak belementél, de még büszke is vagy rá?


[link]

2014. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Epic statue facepalm! XD
2014. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó de a lány lehet, hogy csak húzza az agyad. Lehet, hogy kihasznál. Azért kedveskedik, hogy segíts neki. Ugyanis az már nekem elég fura, hogy kiírta , hogy avval ismerkedni szeretne. Ez már gyanus. Elég lett volna csak segítséget kérni és alakltak volna a dolgok ha nincs ellenére az ismerkedés. Így meg látta, hogy te tudsz valamit és húzza az agyad, hogy kapjon máskor is ingyen korrepetálást. :)

Vigyázz azért! :)

Nem foglak kioktatni, azt csinálsz amit akarsz. Ne értsd félre. :)

2014. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!