Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nagy hátrány lehet az...

Lányok, nagy hátrány lehet az ismerkedésnél, hogy relatíve alacsony vagyok? 20/F (170 cm)

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ezért senki sem fog veled kezdeni, te alacsony kis törpe. Biztos a farkad is kicsi.
2014. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

hát ha akkora lányt találsz, mint én, akkor nem :DDD Lehet előnynek is mondani.

egy 160cm "magas" lány :DD

2014. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
En173cm vagyok,a ferjem165-6es fel eve vagyunk együtt.Aki nem ismer bamul,aki ismer mar megszokta.
2014. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Számomra nem hátrány. Főleg, ha a pasit sem zavarja, tehát nem fog arra kérni, hogy ne vegyek soha magassarkút. Nincs kisebbségi komplexusa emiatt.

170cm 20/N

2014. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, miért akarsz te magassarkút húzni? Se nem testszik, sem nem előnyös, és még a lábadat is szétkurja.
2014. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ellenben csinos a magassarkú!


Én pl a magasabb férfiakat kedvelem, de az átlag az 170cm pasiknál ahogy észrevettem az utcán,metrón stb,szóval nem hátrány.

2014. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Baromira nem átlag a 170cm, sőt kifejezetten alacsony. A férfi átlag 176-178cm lehet. Igen én is ilyen törpe 170cm vagyok és simán lekezelnek a nők, gyakorlatilag semmibe néznek, max baráti kapcsolatot létesítenének velem. Az alacsonyság a legnagyobb átok a kisfarkúság mellett, amit egy számukra "nem féri" kaphat.
2014. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedveske, ne haragudj, de neked a bunkó stílusoddal lehet a gond, nem a magasságoddal. Ha megnyerő személyiséged és stílusod lenne, nem számítana milyen magas vagy!!! Higyj nekem, mert mint írtam 170 cm vagyok, de tetszett már 160 magas pasi is.. na oszt mi van? Még gazdag sem volt.

És alkalmakkor azért hordok magassarkút (nem 10 cm+ tűsarkút), mert csinos, elegáns, és Én Szeretem. Aki így kezd, hogy mi az hogy én magassarkút húzok, légyen az egy évben max. 5-ször, az már pattanhat is... Ha én elfogadok valakit, fogadjon el ő is engem. Ne basztasson engem, hogy ő ekkora, én meg akkora, és ne merészeljek még magasabb lenni, mert az milyen ciki már... Az ilyen ember nem csak ebbe fog belekötni.

További szép napot.

2014. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az intim méret pedig mindenkinél adott, nőknél is. Ha az ő hüvelyének a méretéhez képest kicsi vagy, akkor hát nem illetek össze, ez van. Nekem régen elég volt a párom 11,5 centije, de szülés után már trükköznünk kell a pózokkal. És nem, nem alacsony, de már találkoztam számomra szimpatikus 175 cm alatti sráccal, szóval nyugi, nekik is van esélyük a lányoknál, csak nem a külsőre és pénzrehajtó, műanyag cicijű plázacicákat kell kergetni.
2014. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1-es te egy büdös sutyó vagy.
2014. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!