Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aspergeres ismerkedne, beszélg...

Aspergeres ismerkedne, beszélgetne (? )

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag tünetmentes Asperger-szindrómás vagyok, már viszonylag jó szociális képességekkel. Szívesen ismerkednék lányokkal. Budapesten élek, többféle hobbim van és többféle sportban vagyok járatos, és még humorom is van.

A legtöbb Asperger-sztereotípia rám nem érvényes, csak párkapcsolatot nem sikerült eddig kialakítanom.

Aki többre lenne kíváncsi, írjon! :)

23F



2014. szept. 18. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hu, én is aspergeres vagyok, most derült ki (eddig nem tudtuk hogy van ilyen betegség). De én nem vagyok teljesen tünetmentes: furcsán viselkedek! 17/L
2014. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú bocsi, de apám aspergeres és tök elviselhetetlen :D Mellesleg az aspergeres nem lehet tünetmentes. Csak szólok.
2014. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez biztosan sokak számára vonzó lesz. Amúgy én is pszichés beteg vagyok, bár nem sok csaj tudott erről, de elutasítottak (mondjuk rendszerint amúgy is az első körben szoktam kiesni, amikor még nem nagyon kerül terítékre az ilyesmi), és valahol meg is értem. Bár azt mondják, hogy aki szeret, az elfogad, de én ilyennel még nem találkoztam.
2014. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kb senki se tudja rólam, hogy Aspergeres vagyok - magyarán nincsenek olyan látható jelei, mint a legtöbb Aspereges esetén.
2014. szept. 18. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nem tudják, mert kb az emberek 80%-a nem tudja, hogy mi az :)....

Én is csak azért tudom, mert az apám az. És pont az a lényege az aspergernek, hogy nem tudja magát kontrollálni, az EQ-ja és az empátiás készsége nagyon alacsony, nem érzékeli, hogy most bunkó volt stb. Az emberek nem tudják, hogy ez egy betegség...azt hiszik csak egy paraszt vagy. vagy idegbeteg. vagy hisztigép. (kinél hogyan ütközik ki a "betegség")

2014. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem magas EQ-m van, mégis aspergert diagnosztizáltak nálam :D a non-verbális kommunikációt viszont nagyrészt tanultam könyvekből
2014. szept. 18. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek tünetek, akkor mégis hogyan diagnosztizálták ezt?
2014. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!