Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem ezt? Érdemes így...

Miért érzem ezt? Érdemes így is ismerkednem?

Figyelt kérdés
2 hete visszautasított a fiú, akibe 1 éve szerelmes vagyok. Idő közben sikerült megismernem másik 2 srácot, de az első szóban forgót szeretem még mindig. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá, hiányzik, hogy beszélgessünk, hogy találkozzunk minden nap, mint régen :/ Ha elképzelem azt, hogy a másik 2 srác közül összejönnék valamelyikkel, akkor a "rosszul lét" kerülget, mert tudom, hogy úgy lennék vmelyikőjükkel, hogy az elsőt szeretem, arról nem is beszélve, hogy ha belegondolok abba, hogy mással legyek kapcsolatban vagy csak próbáljam meg vkivel, aki nem ő az nekem nem menne :( A másik 2 fiút sem szeretném hülyének nézni természetesen. El fog múlni egyszer? Más is volt már így? :/

2014. szept. 19. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert belezúgtál az első srácba, nyilván. Szerintem ne ismerkedj így "komolyan"- mindenkivel csak kiszúrás lenne. Keress hobbit, sportolj, barátkozz és idővel elfelejted. (igen, el fogod) :)
2014. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
eloszor is!! felejtsd el az elsot, ehez kell vagy 2 hét vagy tobb is, és kozbe ismerkedj a másik 2 vel, és figyeld meg elfogod felejteni
2014. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A korábbi ilyen eset 9 hónapba telt, szóval nem vagyok egy könnyű eset :S
2014. szept. 19. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Elehet felejteni.

a 50. után..már felse veszed.

2014. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Azt javaslom, legalább barátkozni/ismerkedni próbálj velük, és ha odáig juttok, hogy valamelyik többet akar, de te nem, akkor mondd el őszintén mi a helyzet. Még az is lehet, hogy te is meglepődsz magadon, és ismerkedés közben sikerül elfelejtened a nagy szerelmed :)
2014. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Nincs nap, hogy ne gondolnék rá,"

Ez még nem szerelem! Majd amikor percekben lesz mérhető...

2014. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!