Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit válaszoljak ha azt mondja...

Mit válaszoljak ha azt mondja egy nekem lány, hogy de szép a szemed/milyen szép kék szemed van? 18/f

Figyelt kérdés
Teljesen leblokkolok és hülye fejjel mosolygok... Mégse mondhatom pl. hogy neked is, az milyen hülyén hangzana már.

2014. szept. 20. 15:26
 1/6 A kérdező kommentje:
"Nekem egy lány" akart lenni természetesen :)
2014. szept. 20. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy "Neked is milyen szép kék szemed van!", ha barna, akkor is..
2014. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy neked is szép szemed van...
2014. szept. 20. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A bókra azt mondd,hogy köszi..és neked is szép szemeid vannak..esetleg mást is dicsérhetsz haját vagy ami tetszik rajta.
2014. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit válaszolnád? Mosolyogva köszönd meg.
2014. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kurtz Bickle ***** válasza:

Mutasd meg neki, hogy nem csak a szemed szép, de bizony tájékozott is vagy. Én elmondanám neki ezt:


"Egy 2008-as kutatás szerint a kék szem egy genetikai mutáció eredménye, ami 6-10 ezer évvel ezelőtt ment végbe. A kék szem előfordulása Európában, illetve és Amerika, Kanada és Ausztrália európai eredetű lakosságában a legnagyobb. Skandináviában 80%, Nagy-Britanniában 50% feletti ez az arány. A kék szem foltokban megtalálható Észak-Afrikában, Irán és Pakisztán és Kasmír területén is.


Maga a kék szín nem festékanyag, hanem a fény szóródásának eredménye - tudományosan megfogalmazva a Rayleigh-szórás miatti Tyndall-hatás okozza."


Aztán átpasszolhatnád neki a labdát: neked mi a véleményed a Tyndall-jelenségről? Nincs kedved meginni egy forró teát?

2014. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!