Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, egy önmagát reálisan...

Lányok, egy önmagát reálisan látó, átlagos testalkatú, inkább csúnya férfi szeretne életkedvvel, törődéssel és figyelmességgel kárpótolni. Adtok esélyt valakinek, aki nem a külsejével szeretne hódítani?

Figyelt kérdés

Hiszem, hogy sem önbizalom hiányosnak, sem mogorván beképzeltnek nem kell lennünk az életben, annyi minden van a külsőn kívül ami az embert egyedivé és különlegessé teszi. Amit nem adhatok meg a kinézetemmel, azt belső értékekkel szeretném pótolni. Tudom, hogy más ezt letagadná vagy titkolná inkább, én mégis szeretném már az elején tisztázni. Gonoszkodóknak, mások kedvét elrontóknak mondom, nem fogok képet küldeni magamról. :)


Olyan 18-28 év közötti lányt keresek, aki önmagát átlagosnak netán csúnyának érzi, akinek elege van már abból, hogy mások külső alapján ítélik meg, amiért senki sem kíváncsi már az emberek belső tulajdonságaira. Szeretnék találni valakit, aki jószívű, kedves és értelmes, akiben megvan az amitől nekem és számomra igenis gyönyörű lesz. :)



2014. szept. 21. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
engem nem győzőtt meg
2014. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ismerek ilyen not.
2014. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tetszik az ötlet. Bár nehéz elhinni, hogy ez ilyen egyszerűen megy. Sokáig próbáltam meggyőzni magam arról, hogy nem számít a külső, de ma már belátom, hogy ez lehetetlen. Valóban a belső a fontosabb, viszont a külső sokat elárul a belsőről. Gondolhatunk akár az öltözködési stílusra is, de maguk az arcvonások sem véletlen alakultak úgy, ahogy. Genetikai jelentőségük van, és ősidők óta ezen alapul, hogy miért látunk valakit szépnek vagy kevésbé szépnek, mert a külsőnk bizony rólunk árulkodik minden értelemben. Ettől még persze a külső és belső szépség lehet relatív, de mindkettő fontos.


Egyébként én sem látom magam kifejezetten szépnek, és sajnos nagyon ritka, hogy más annak lásson.


L/20

2014. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Amit az arcvonásokról írsz én inkább a mimikában és a gesztusokban érzem. Sokkal beszédesebb valakinek a tekintete, hogy mennyire tud kedves benyomást kelteni mint az, hogy milyen génekkel született. Az előbbin tükröződnek a gondolatai és a szándékai, míg az arcberendezést legfeljebb átoperáltathatja az ember, de nem mi döntjük el, éppen milyen legyen. Ha például valaki mogorva vagy lenéző arcot vág, az tényleg lehet személyiségre árulkodó jel. Na de egy ferde orrnyereg vagy közelebb ülő szempár?


Szerintem sokkal szimpatikusabb egy megnyugtató és szívből jövő mosoly, még ha csúnyának is született az illető, mint egy magazin címlapra kívánkozó szimmetrikus, szép arc ami megvetően néz rád. Persze ez vélemény, tudom, hogy az emberek elsöprő többsége nem így látja. Bár kíváncsivá tettél, nem írok neked privát levelet mert te sem írtad, hogy szeretnél ismerkedni, nem szeretnélek kéretlenül hozni kellemetlen helyzetbe. Még egyszer köszönöm a normális választ! :)

2014. szept. 21. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!