Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire ritka hogy a huszonév...

Mennyire ritka hogy a huszonéves srácok is félénkek? Mert engem mindig az ilyen pasik találnak meg.

Figyelt kérdés

Mert én is eléggé az vagyok, így igazából elég nehéz a dolog; lehet h van valami abban, h a hasonló hasonlót vonz?

Eddig mindig a kicsit félénkebb pasik találtak meg, akik zavarban vannak, nem tudják igazán mit csináljanak és nem mernek lépni... nincs is ezzel semmi gond, mert amúgy helyesek meg nem rondák, van aki tetszett/tetszik is aki ilyen, de így hogy mindketten ilyenek vagyunk elég nehéz a dolog. Sok pasi ilyen ebben a korban? Vagy igazából azért ilyenek, mert látják h a másik fél is ilyen?

Vagy csak simán őket vonzom be?


2014. szept. 21. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is ilyennel hozott össze az élet nemrégiben. Nem is lett a dologból semmi, sajnos...
2014. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, azt hiszem. De a korosztályom nevében nem nyilatkozok, mert hülyeség általánosítani. De ez csak addig van, ameddig meg nem ismerem az illetőt. Utána ez hamar oldódik.


23/F

2014. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy ez korfüggő lenne. Én meg azt vettem észre, hogyha egy félénkebb lánynál lépek, akkor megijed, és nem azért mert egy sötét sikátorban késsel közeledek. :D

Azért kíváncsi lennék, hogy Te nem így szoktál-e reagálni!

2014. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha kapok bíztatást, pozitív visszajelzést, megjön a bátorságom :)

23F

2014. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!