Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerűen nem akar összejönni...

Egyszerűen nem akar összejönni nekem nagyon egy nővel se. Tudnátok ajánlani nekem tippeket csajozáshoz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük az elején: Hogyan szoktál csajozni?
2014. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csajozási tippekre lesz szükséged. Az, hogy valakire mennyire buknak a nők, nem néhány tippen múlik, hanem személyiségen, fellépésen, stíluson, kinézeten, pénzen.
2014. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig önmagamat adom. Normálisan közelítek a nőkhöz. Szemezgetni akarok velük, de utána flegmán visszaválaszolnak vagy elhajtják a fejüket. Kipróbáltam azt is, hogy úgy viselkedek mint egy tapló velük, mert hogy az jön be nekik, ha semmibe se veszik őket, de csak rontottam ezzel a helyzeten. Nem értem én a nőket. Mindig a kifogásokat keresik. Nem vagyok egy bájgúnár típus és nincs sok pénzem se. Mindig jönnek azzal, hogy legyen önbizalmam meg bla bla bla, de hiába itt az önbizalom, ha folyamatosan csak a visszautasításokat kapom. A legrosszabb meg az amikor egy nő olyan tagot választ helyettem inkább aki meg se érdemelne egy nőt se, mert ahogy bánik a nőkkel azt inkább hagyjuk. Szóval én szerintem nem minden esetben van az, hogy a belső a fontosabb, mert szerintem akkor marha jó élete lenne mindenkinek ha csak azt néznék. Amikor meg odamegyek valamelyikhez, mert az ritkán van, hogy odamegyek valakihez és persze, hogy elküldenek. Még meg is kérdezem, hogy nem-e vagy valakikkel hát hogy ő várja a barátait meg bla bla bla,de 3 óra múlva meg egyedül mentek haza a szórakozóhelyről. Direkt kérdezem meg, mert manapság nagy hiba csak így leülni oda valamelyik nőhöz, mert az már egyből zaklatás. Már olyan szinten vagyok vele, hogy hagyom az egészet és kész. A barát zónába kerülés meg a csak barátok lehetünk duma igazából már a könyökömön jön ki. Van az a duma, hogy a nők a rossz fiúkat szeretik persze azt azért tegyük hozzá, hogy a rossz fiú hogyan is néz ki külsőleg. A válaszoknak természetesen őrülök! (Ha az normális).
2014. szept. 21. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Mostani példámmal remélem tudok segíteni:

Akivel összejöttem, folyamatosan olyan visszajelzéseket kaptam tőle, hogy csak barát akar lenni, el is keserített elég sokszor, de nem adtam fel... És lám... Együtt vagyunk. Legutóbb beszélgettunk ezekről az utalásokról és mint kiderült már a 2. Találkozásnál a csókra gondolt... Szóval sokszor az ellenkezőjét mondják, hogy kiderítsék mennyire tetszik neked... Szóval ne add fel nyomban :D

2014. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!