Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy meleg v biszex honnan...

Egy meleg v biszex honnan tudja, h egy másik is, az-e, amúgy ha meg szimpi az illető neki, h közeledik felé?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább a gátlások kérdése. Ismerek olyan meleget, aki, ha tetszik neki valaki egy szórakozóhelyen, odamegy és flörtöl vele, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, és ő vállalja is hogy az esetek nagyrészében természetesen nem sül el jól a dolog, de merni kell kockáztatni. Én is meleg vagyok, viszont én nem merek odamenni akárkihez, aki tetszik, és eképpen viselkedni. Lehet csak árulkodó jeleket elhinteni, ami akár még félreérthető is lehet. Mondjuk összeakad a tekintetetek, és te nem kapod el a szemed, vagy úgy viselkedsz vele, ez általában leesik az embereknek. De van konkrétumod is, vagy általánosságban kérdezel? Mert ha az előbbi, és több infot le tudnál írni, akkor konkrétabb segítséget is adhatok
2014. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tudod, nekünk van ilyen speciális szuper-erőnk, hogy ránézésre megállapítjuk, hogy elvtárs-e az illető----
2014. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt most komolyan írtad vagy poénkodsz?
2014. szept. 23. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos tehát ez hosszú lesz, megpróbálom sûríteni.


Szóval van az az oldal elsõ körben, hogy facebook. Vannak különbözõ meleg csoportok... az ember ha elkezdi jelölgetni a melegeket, akkor lesznek meleg ismerõsei. Azután pedig ha megnézi egy másik illetõ profilját, és sok a meleg közös ismerõs, akkor sanszos, hogy az illetõ is bi, vagy meleg.


Ha elrugaszkodunk a facebooktól, vannak olyanok, hogy melegbárok, meleg kávézók. Olyan helyeken csupán elvétve vannak heterok, de õk nem rugdosnak meg, ha esetleg flörtölni próbálsz velük, max kikosaraznak.


Harmadik ilyen dolog lehet a személyes ismerettség. Én felvállaltam, hogy meleg vagyok, nagy port kavart és ha elõrõl kezdeném, lehet, hogy nem tenném meg újból, viszont az ismerõsi köreimbõl szépen elõbukkantak a melegek, és a biszexek, akik mai napig is titkolják, de mivel én felvállaltam, õk megtudták, és elõttem õk is vállalhatták önmagukat.


És végül, ami durva, de valamilyen szinten valóban jelen van, egy ilyen 6. érzék szerû feeling. Mintha megéreznék melegek egymásról, hogy melegek. Mondjuk én nem adok bizalmat ennek az érzésnek, mert mindig tartok attól, mi van, ha csak szimpátia az, amit érzek, vagy egyszerûen bejön a másik srác, aki mondjuk hetero. Így aztán mindig utólag vigyorgok a dolgon, ha már összeismerkedek az illetõvel. Akkor jön az, hogy "tudtam" :D


Jah, bónuszban: van egy teherautónyi meleg társkeresõ oldal is ;)


Remélem kimerítõ választ kaptál :)

2014. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!