Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nős pasi tetszik, mit tegyek?

Nős pasi tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bunkó vagyok ha ráhajtok egy pasira akinek felesége és gyerekei vannak? Érzem hogy nem túl boldog a nejével, és én tudom hogy boldoggá tudnám tenni. Én elváltam.
2014. szept. 22. 14:41
 1/9 DanteSparda ***** válasza:
100%
igen ez bunkóság és abból sosem lesz tartós kapcsolat ha nős pasikkal kezdesz azokból csak is elszúrt kapcsolatok születnek szerintem olvasd el Csernustól a nőt és a férfit és tanulj kicsit a párkapcsolatokról
2014. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bunkóság. Ám ha a pasi hagyja magát, akkor összeilletek. Gondolj bele, hogy te mit éreznél a felesége helyében.
2014. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem a feleség nem érdekel csak a pasi.
2014. szept. 22. 14:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is túléltem egy válást...sőt jobb is így. Szerintem nem boldogok amúgy.
2014. szept. 22. 14:57
 5/9 A kérdező kommentje:
gondoltam rá hogy felveszem vele a kapcsolatot facebookon. Ha visszaír nyert ügyem van...nem?
2014. szept. 22. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nős pasiba szerettem bele, beleszerettem már, mikor megtudtam vele is él.

Két gyerek lett mellettem, úgy, hogy leígérte nekem a csillagokat, velem lesz minden. Borzalmas, mai napig nembírom elfelejteni hogy tönkretett...

Ha kalandot akarsz, annyiból biztos nemér csalódás. Bár nemlenne helyes dolog!

2014. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire ír vissza és mit. Ha csak annyit írsz, hogy "Szia" és erre reagál akkor még ne bonts pezsgőt. A te dolgod, hogy mit csinálsz, de attól hogy már nem lobog úgy a láng kettejük közt, mint a nászéjszakájukon, az még nem azt jelenti, hogy meg kell mentened és szét kell szedned őket.


Rendben, ne foglalkozz a feleségével. Akkor foglalkozz inkább a gyerekeivel. Ki fogja nevelni őket? Milyen nevelést kaphatnak így? Én is ilyen életről álmodtam egész életemben... (vagy mégsem?!)


Nem kell senkire sem hallgatnod, főleg rám nem. Elvégre csak egy tapasztalatlan 21 éves hímivadék vagyok, de azért gondold át.

2014. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A gyerekeit majd neveli az anyja...nekem a pasi kell. Azt a pár napot amikor megkapja majd őket azt meg ki fogom bírni. Meg majd lesznek közös gyerekeink és utána majd velük foglalkozik csak!
2014. szept. 22. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:

És ha neked lenne egy férjed, gyerekeid, es a ferjedet elszeretne egy masik no?

Erre nem gondoltal? Mi az h neveli őket az anyjuk? Apára nincs szükség?

Mekkora egy szuka r1banc vagy...

2015. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!