Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki hogyan lett túl egy reményt...

Ki hogyan lett túl egy reménytelen szerelemen? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

Már teljesen kész vagyok, esélytelen h bejöjjek a srácnak, egyidősek vagyunk, vannak közös barátaink, de semmi több.

Vagy szimplán nem érdeklem, vagy csak azért nem lép mert egyik közös ismerősünk, neki a haverja belém van zúgva (sokan hitték már h járunk, pedig nem); szóval így vagy úgy de ez tutira esélytelen.


Ma is mikor megláttam és pár percig ott voltam a közös ismerőseinkkel annyira szomorú lettem, mert eszembe jutott h milyen szerencsétlen is vagyok, h nem tudom elfelejteni Őt. Vele csak pár szót váltottam, a srác aki belém van zúgva is ott volt, ő meg folyton beszéltetett; szóval ez egy totális katasztrófa helyzet;

Ti mennyi idő alatt voltatok túl ilyen reménytelen dolgon, mert nekem ez már nem csak 1-2 hónapja tart, hanem...

23


2014. szept. 22. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 5 év volt ...
2014. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hanem 23 hónapja?
2014. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem, 23 éves vagyok!

kb 3 éve tart

2014. szept. 22. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj valahogy vele. Legalább akkor megtudod, mit is gondol rólad.

A kérdésre válaszolva, nekem másfél évembe telt az előző, de úgy, hogy nem is találkoztam vele, a mostanival is megszakítottam a kapcsolatot, és hónapok teltek el. Szeretem, de lassan kezdek belenyugodni a dologba.

2014. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek 9 evig tartott. Sorstars vagyok, szóval en mar jora nem szamitok.
2014. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megszoktam, az életemben csak ilyen volt eddig


25F

2014. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!