Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennek mi értelme? Mit akarhat?

Ennek mi értelme? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Eddig kollégista voltam, pár hete költöztem el. Néha visszanézek a koliba a barátaim miatt. Találkoztam ott egy elsős lánnyal, beszélgettünk ott is, neten is, mert tetszik nekem. Aztán elhívtam ,hogy találkozzunk csak ketten is, ne a koliban csak.

Ő csak barátilag akarna találkozni. Eddig még okés, nem is kerestem azóta, gondoltam majd találkozok mással, és nem teszek felesleges köröket. Nem is beszéltünk vagy másfél hete már, mikor tegnap rám írt.

"Szia, mizujs? arra gondoltam rád írok, mert amióta mondtam, h csak barátok, azóta nem igazán akarsz velem beszélni...én meg gondoltam, h megszépítem a napod és rád írok :D "

Na ezt most mégis miért?

Szerintem egyértelmű,hogy ha akarnék barátkozni akkor kerestem volna.. :D



2014. szept. 23. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Unatkozott szegény és nem akarja elveszíteni a barátságod... a véleményem pedig az, hogy egy s3gg vagy, mert hogyha nem lehet dugni a csajt, akkor nem is kell...
2014. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem egyértelmű,hogy ha akarnék barátkozni akkor kerestem volna.. :D"


Ezt írd meg neki. Vagy beletörődik, vagy ha esetleg meggondolta magát, akkor közölni fogja valamilyen formában. A felesleges köröknek tényleg nincs értelme.

2014. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy unatkozik? Amúgy szerintem hiába írt rád nem fog akarni semmi többet:-/

L/18

2014. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
nevetséges,koptasd már le erélyesen,puncival nem barátkozunk,értsétek meg végre.
2014. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem azt mondom,h csak megdugni akartam. mert nem erről volt szó. tényleg aranyosnak tartom, és szépnek. szóval ha vevő lett volna a másfajta ismerkedésre, randira, akkor persze, hogy nem adom fel, de most nem bonyolítom a dolgomat,hogy barátságot próbálok erőltetni arra,ami nálam több.

és nem is várom ,hogy többet akarjon most sem, csak nem tudom hova tenni ezt. mert olyan nagy barátok nem lettünk, csak dumáltunk párszor. úgyhogy nem értem, hogy miért pont nekem ír, mikor ott van párszáz ember még körülötte a kollégiumban.

2014. szept. 23. 11:07
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Tudod a mai fiatal magyar nő úgy működik, hogy lehet, hogy nem kellesz neki, mint férfi, de azért a pozitív tulajdonságaidat ki szeretné használni. Kihasználják a kapcsolati tőkédet, a tudásodat, lelki szemetesnek használnak stb. Ez semmi több csak önzés. Ó és a barátságnak ehhez köze sincsen a barátság mind a két fél számára pozitív kapcsolat, az ilyen legyünk csak barátok dumák a női önzés netovábbjai. Nem kellesz neki, de azért használna... el kell őket küldeni melegebb éghajlatra, vagy ignorálni kell őket.
2014. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda beképzelt liba.Részemről felejtős.
2014. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányok néha ilyenek, ki akarnak használni, de ha te ezt megemlíted nekik, akkor meg felháborodnak, szerintem előzd meg ezt, és inkább koptasd le a csajt.
2014. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

próbálom kiprovokálni belőle, hogy mégis mivel akarta szebbé tenni a napom, ha nála nem változott semmi, mármint nem akar találkozni velem privát.. :D

de egyébként nem hat meg, nem foglalkoztat már a lány, csak ez meglepett, és nem tudom ezt a játszmázást hova tenni.

2014. szept. 23. 11:29
 10/10 anonim válasza:
#6 Jól írja.
2014. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!