Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Normális egyálta...

Miért van ez? Normális egyáltalán?

Figyelt kérdés

18 évesen még egy komoly párkapcsolatom se volt.Voltam

Már randin többször is,de inkább mondtam igent a srácoknak pánikból(jajj ennyi idősen nem volt még kapcsolatom),és a végén kihátráltam a dologból,mert egyszerűen nem vonzódtam hozzájuk fizikailag,szóval nem működött volna,fair se lett volna,és nem-akarok-egyedül-lenni kapcsolatot se akartam.Azt vettem észre,hogy a barátnőim mind a markáns arcú,idősebb,kigyúrt,borostás( mondjuk azzal nekem sincs bajom) pasikra buknak,én meg nem.Van egy fajta fiú tipús ,ami vonzalmat tud kiváltani belőlem.A nagyon magas,vékony( vagy jobban mondva kigyúratlan,aki nem macis),külsejükre igényes(jól öltözött,jó megjelenésű),kisfiús arcú srácok jönnek be.Semmilyen más.Ha egy ilyen szembejön velem mindig megjegyzem,hogy nagyon tetszett,de más tipúsú semmilyen reakciót nem vált ki belőlem.A barátaim szerint túl sokat követelek,és ilyen fiút nem fogok találni.És tényleg nincs a környezetemben egy se,random emberhez meg nem fogok odamenni.Soha se lesz így kapcsolatom,túl felszínes lennék?Tényleg nem tudom mit kéne csináljak...


2014. szept. 23. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Van itt ilyen magas vékony srác. 190cm/90kg megfelel?
2014. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez érdekel,a kérdésemre szeretnék egy választ.
2014. szept. 23. 20:58
 3/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a kommentet :D
2014. szept. 23. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális. A magas vékony srácok evolúciós zsákutcát jelentenek, ki fognak pusztulni.
2014. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

xDD

Hogy is van a mondás?Az igazi férfi??:D

2014. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
magas-vékony fiúktól privát áradat 3.....2.....1
2014. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy felszínes. :) Neked az ilyen típusú fiúk tetszenek és kész. :) A párkapcsolatban elég lényeges tényező a kémia, ha az nincs meg, te is láthattad, nem lesz jó vége. Akivel majd összejössz, annak meg úgyis a belső értékei fognak megfogni, még az is lehet, hogy nem pont olyan lesz külsőre, mint az ideálod. :) Csak ne görcsölj rá. Tudom, nehéz, én is voltam ilyen helyzetben, de hidd el, jönni fog. :) 20/L
2014. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!