Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány elutasított, de mindená...

A lány elutasított, de mindenáron meg akar barátnak tartani, miért?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem, kb. 3 hónapja próbáltam meg: "most jobb nekem egyedül". Mondtam, "nézd, ez kegyes hazugság, mond meg légyszi, ne hagyj reményben". Válasz: "a remény hal meg utoljára"


Azóta lett pasija, egy hónapja. Mit tesz ilyenkor férfiember, hagyja az egésszet, mert csak fájdalmat okoz. Persze egyszer-kétszer jött, hogy hol fogok bulizni stb. kamuztam valamire, hogy itt, és szabályosan csillogott a szeme "jújdejóóó".

Egyik alkalommal hátulról hozzámbújt (nekem dőlt - kislány, kérsz egy pofontot?).

Nemrég megkérdezte, hogy miért nem foglalkozok vele mostanság. (hogy lennél akadály a metró előtt)


MIIEEEEEEZ????


2014. szept. 24. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Te baszarintod el. Én kifejlesztettem erre egy tök jó monológot:


Bocs, de van épp elég lány barátom, nem kellesz még te is N+1.-nek a sorba, ja meg mellesleg képes voltál a szemembe hazudni és áltatni magad, hogy te most nem akarsz kapcsolatot, ahelyett, hogy őszintén megmondtad volna, hogy nem vagyok az eseted. Tudod, nálam a barátság a bizalmon alapul, de te így átvertél, úgyhogy hagyj békén.


Igaz, a nagy többség besértődik rá, de utána nem is keresnek -> mission accomplished.

2014. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

praktikusan igen, de én nem elhajtani akarom.

Csak nem értem, ez ilyenkor mi... idáig, akik elhajtottak, meg is szakitottak minden kapcsolatot velem

2014. szept. 24. 00:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert pincsi vagy. Biztos mindig ugrotál, segítettél neki, bla-bla, persze nem akarja elveszteni ezt a "szolgáltatást". Pasinak sose fogsz kelleni, de pincsinek azért még szeretne.
2014. szept. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A "legyünk barátok" olyan, mint:

[link]

2014. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lelkiismeret-furdalás van, mert otthagyott téged és nem volt veled extra baja, kedvel téged, de nem akar tőled kapcsolatot.


Szerintem mondd meg neki udvariasan, hogy tanulja meg, hogy szakítás után ő biztosan nem alkalmas ember az életedben arra, hogy vigasztaljon. Jó, legyetek jóban, de ne várja el, hogy te ellásd arról információval, hogy hepi vagy és rég űzöd már a többi csajt, mert ezzel csak még jobban terhel téged, hogy magát megnyugtassa. Meg kell tanulnia elviselni, hogy fájdalmat okozott másnak, mert így volt őszinte. Ennyi

2014. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a lanyok min ribäncok


mindet el kell vinni és elmosni aztán visszavinni és levenni


pfuj lanyok

2014. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
A nők ilyenek
2014. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
utálom a hímsovinisztákat
2014. szept. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tart férfinek.


De sírni jó lennél neki. Kihasznalna

2014. szept. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nősténysoviniszta


azokat el kell tenni aztán kivinni majd letenni és visszahozni


én mindig ezt teszem!


és beválik

2014. szept. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!