Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz értelmes...

Lena_14 kérdése:

Miért ilyen nehéz értelmes leszbikus lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akiknek mondjuk vannak céljaik is az életben, nem csak a felszínes hülyeségek meg a részegedés érdekli őket.

2014. szept. 24. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint azért ilyen nehéz, mert kevesen vállalják nyíltan. De hidd el vannak célokkal rendelkező, nem csak tengődők. :)
2014. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vannak, csak ugye aki ilyen bulizós fajta,az általában extrovertáltabb az élet minden területén,tehát könnyebben felvállalják identitásukat is. Legalábbis én erre következtetek.
2014. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Nekem azért ilyen rossz a helyzet, mert a korosztályom szexuális beállítottságtól függetlenül általában ilyen (18-20 évesek) egy harmincas nő meg nyilván nem akar tőlem semmit. Úgyhogy asszem várnom kell még egy jó tíz évet.
2014. szept. 24. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Kicsivel vagyok csak idősebb tőled, de hasonló problémáink vannak.

Vegyünk egy leszbikus bulit példának.

60%-a a bulizóknak fiús, összetetovált, piercinges, a nőtől messze álló lény.

Marad 40%, akik talán nőiesek, de megint szűrni fogok, mert nagyon jó az emberismerő képességem és első ránézésre látom általában egy nőn, hogy tisztában van -e önmagával, vagy sem. Ez levehető a testtartásból, öltözékből, stílusból, testbeszédből. Innen már nem tudom mennyi marad. Aztán, ha elsőre valaki szimpatikus, odamegyek hozzá, megint 50:50 az esélye annak, hogy kialakul egy beszélgetés. Miért? Azért, mert nagyon sokan a gyors szexet keresik, bele akarnak vágni a közepébe, de nem veszik a fáradtságot, hogy beszélgessenek, megismerjék a másikat. Arról nem beszélve, hogy pont egy beszélgetés alkalmával derül ki, hogy valaki mennyire értelmes, vagy mennyire nem értelmes. Tehát gyakorlatilag normális, értelmes és külsőre is vonzó nőt nagyon nehéz egyben találni. Én univerzális nő vagyok, kedvemtől függ, hogy hogyan öltözöm, de alapvetően nőnek érzem magam és nem akarok pasi imitátor lenni, ugyanígy nem szeretnék barátnőnek sem egy pasi imitátort, nem vonz. Én a teljesen nőies nőket szeretem. Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de nekem nyilván túl nagyok az igényeim. Csak mikor külföldi leszbikus oldalakat nézegetek, akkor jövök rá, hogy bizony vannak számomra megfelelő nők, csak lehet, hogy nem Magyarországon. Tudom, hogy le leszek pontozva, sajnálom, ha valakit megbántok, de nem mindig érzem magam ebben a leszbikus világban igazán jól. Én nem akarok kitűnni, nem akarom, hogy idegenek elsőre levegyék a barátnőmmel, hogy mi most egy leszbikus pár vagyunk. Mindenféle feltűnés nélkül szeretnék élni egy nővel!

2014. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4#: Ment a zöld pacsi, teljesértékben egyetértek veled! :D
2014. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az a problémám, hogy a leszbikusok 90%-a csak zaklatott, bántalmazott hetero nő. Le lehet pontozni, de hány ilyen leszbikussal találkoztam...a nőket szeretem, igaz, hogy volt 3 barátom eddig, férjem, k***ként dolgozom stb.

Nekem ebből lett elegem :(


Kérdező hány éves vagy? A korkülönbség egy dolog, nekem volt 14 évvel idősebb párom is. :)

2014. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az internetes ismerkedésről mi a véleményed? Nekem bejött, egy olyan oldalon, ahol sok a meleg pasi és a 30-40-es leszbikus nő, én találtam egy 20 éves lányt:) Már lassan fél éve együtt vagyunk, és egyikőnk sem fiús. Alkoholisták sem vagyunk.
2014. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6: az a korkülönbség + vagy - volt?

Boccs az offért, de a korombeliekkel nem tudok kijönni (teljesen más érdeklődési kör) az idősebbek meg elküldenek a... még az előt, hogy bármit is beszélnénk. Mondván, hogy zavarja őket a kor.

20/N

2014. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, exem 39 :)
2014. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok egyébként.
2014. szept. 27. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!