Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szemüveges lányok is lehetne...

A szemüveges lányok is lehetnek szépek?

Figyelt kérdés

4 éves korom óta szemüveges vagyok, sajnos az is leszek életem végéig, mert túl kockázatos a műtét. Pár éve van kontaktlencsém, de csak alkalomra hordom, a mindennapokban macerás.

Pár éve esküvőn voltam. Délelőtt kontaktlencsében, szépen megcsinált hajjal, hosszú ruhában. Éjfél után a vendégség nagy része átöltözött a menyasszonnyal együtt. Felvettem egy egyszerű szűk rövid (combközépig) ruhát, kényelmesebb cipőt, kibontottam a hajam, és visszavettem a szemüveget (lejárt a kontaktlencsém-12h-, akart a fene cserével babrálni)

Reggel senki sem nézett meg, vagy talált szépnek, este viszont még annak a srácnak is bejöttem, aki reggel óta tetszett. (nem ismertük egymást)


Most akkor a szemüveges lányok is lehetnek csinosak, vagy éjfél után egy lagziban már tök mindegy, hogy néz ki a csaj, jó lesz?


2014. szept. 25. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze, sőt..
2014. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,szerintem aranyos:)
2014. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetnek.
2014. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

sexi is tud lenni:


[link]

2014. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Én utálom,tényleg nem szeretem hordani a szemüvegemet..de ezt én is igy észrevettem,jobban szemügyre vettem a fiúk,sokat bókoltak.

Lehet van benne valami.

Ha egy szép szemüveget viselsz,az keretet tud adni az arcodnak,és ha plusz a stilusodnak megfelelően választod a keretet,az is dob a kinézeteden.

:)

2014. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Naná :D
2014. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a szemüveges lányok.
2014. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 csabika1971 ***** válasza:
Hát persze, hogy egy szemüveges nő lehet szép, szexi és csinos. Persze ha nem egy divatja múlt sztk-ás szarukeretes szemüvegben villog.
2014. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Teljesen normális szemüvegem van, állítólag illik.

De nélküle szebb az arcom szerintem.

2014. szept. 25. 13:44
 10/17 csabika1971 ***** válasza:

Ezt te saját magadnak nem tudod megítélni, mert hajlamosak vagyunk alul értékelni önmagunkat.

Tényleg kíváncsi vagy mit gondolnak az emberek rólad szemüvegben?

Tegyél fel képet magadról, vagy akár kettőt is, egyet nélküle és egyet azzal. És majd mi megmondjuk jól áll vagy sem.

2014. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!