Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van más is olyan, akinek...

Van más is olyan, akinek fiatalkorában elment az életkedve, látva, hogy nem tud csajozni? Nem érdekel se az egyetem, se a sport, se az evés, se semmi.

Figyelt kérdés
Olyan, mintha meg lennék átkozva. Gyakorlatilag mindent el tudok érni az életben, csak ezt az egyet nem. Későn érő vagyok, nagyon sokáig néztem ki kisfiúsan, akkor is, amikor az osztálytársaim már javában menő kamaszok voltak. Soha nem szereztem gyakorlatot. Az első csókig 18 évet vártam, és utána se sok lett. Röhejnek érzem az egészet. Legszívesebben elkezdenék tömeggyilkolni, amikor a barátaim nosztalgiázva mesélnek a régi kalandjaikról, meg a szerelmi életükről poénkodnak. Csak azért állnak még szóba velem, mert nem tudják, mekkora lúzer vagyok. Nem azt mondom, hogy nincs csaj, aki szóba áll velem, de nem bírok velük többre jutni egy-egy találkozásnál. Ha valaki tetszik nekem, annak GARANTÁLT, hogy van barátja, és ez mindennél jobban megvisel. Amikor meglátom, hogy valakinek, akivel össze akarok jönni, van barátja, legszívesebben felvágnám az ereimet. Nem tudom, miért de zsigerileg elképesztően rosszul kezdem érezni magam, minthogyha elveszítettem volna valamit, ami nagyon-nagyon fontos nekem. Úgy érzem, ez az egész üzenet nekem. Csak azt nem tudom, mit akar közölni az üzenet. Eddig az jött le belőle, hogy nem érek annyit, mint mások. Esküszöm, nem tudom elképzelni, hogy hogy van az, hogy a nálam sokkal rosszabbul kinéző fiúk is voltak már lánnyal az én koromban. Ugyanis mindezek ellenére jóképűnek tartom magamat. Max. a testem nem elég fejlett.
2014. szept. 25. 14:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

sokkal rosszabb, hogy otthagyott a lány, akit szeretek

nem érdekel se a csajozás, se az egyetem, se a sport, se az evés, se semmi

2014. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nyugi nem veled van a hiba. A társadalom krízisponton van.
2014. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
igen, én is ilyen vagyok. És?
2014. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nem kell azért ennyire kétségbe esni.

Nekem se volt senkim 18 éves koromig, középsulis osztálytársaim meg a terhességi teszteket vették már javában.

És akkor mi van? Később lett , mindent bepótoltam.

Eddig nem találtál megfelelő csajt, majd meglesz!

Még azt mondom ez jobb is mintha lenne valaki,aztán jól átvágna.

Amit a haverok mesélnek az se minden igaz ám, nehogy azt hidd.

2014. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van,és még nagyon sok csoporttársam is így van vele az egyetemen... Mintha elátkozott lennék ilyen szempontból,de már lassan csak röhögök rajta.

23/F

2014. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Annyira negatív vagy, hogy depressziós létemre még rajtam is túlteszel... Nem gondolod, hogy nem a külsőségekkel lehet a probléma, hanem mondjuk ezzel?
2014. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Megértem az elkeseredettséget, hiszen igaz, hogy a korunkbeli lányok többségének van pasija, szerintem kb. 60-70%-nak. Sok csúnyának is, de egyébként vannak olyan lányok, akik normálisnak néznek ki, és nincs.

Én, ha neked lennék, lehet, hogy kipróbálnék valami társkeresőt, ott azért nagyobb eséllyel futsz bele szinglikbe, és akkor ez a probléma kilőve. :-D Vannak ott is értelmes nők, max. zárkózottak.

Üdv.: egy csaj

2014. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Nem kell azért ennyire kétségbe esni.

Nekem se volt senkim 18 éves koromig, középsulis osztálytársaim meg a terhességi teszteket vették már javában. "



A kedvencem az, amikor mesélik, hogy most épp rosszul vannak a "tabi" miatt, meg hogy milyen játékokat találnak ki.



"És akkor mi van? Később lett , mindent bepótoltam.

Eddig nem találtál megfelelő csajt, majd meglesz!"


És ez miért törvényszerű? Mi van, ha nem lesz meg? Honnan lehet ezt tudni? Mi van, ha belőlem valami hiányzik, ami másokban megvan? Mi van, ha gyerekkoromtól fogva lelkibeteg vagyok?



"Még azt mondom ez jobb is mintha lenne valaki,aztán jól átvágna. "



F*$zt jobb, már bocsánat. Hogy lenne már jobb? Sosem értettem, aki ilyet ír. Ha "átvág", akkor is szereztem tapasztalatot. Van egy kapcsolatom, egy ideig szexelünk, aztán akár átvág akár nem, akkor is volt egy kapcsolatom és szexeltem. Egyébként közlöm veled, hogy így is vágtak már át, sőt, ez sokkal szarabb, mintha átvágnának. Pl. a csaj a bulin teljesen úgy viselkedik, mintha akarna tőlem valamit, beül az ölembe, elhív kirándulásra a barátaival, megbeszéljük, hogy találkozunk, aztán kiderül, hogy van barátja. Érted? Én már azt terveztem, hogy hova fogom elvinni, mire ezt megtudtam. És akkor persze lehet azt mondani, hogy "de hát nem kérdezted", meg hogy nem ígért nekem semmit. A lónak a nagy... Ez kb. olyan, mint a székely vicc, amikor megkérdezik a bácsit, hogy mit adott a tehenének, amikor beteg volt. A bácsi megmondja, hogy terpentint, majd, amikor mondja a másik, hogy meghalt a tehene, egykedvűen közli, hogy neki is. Ja, azt senki nem kérdezte, ugye? Mintha nem tudná, hogy miről van szó...



"Amit a haverok mesélnek az se minden igaz ám, nehogy azt hidd."



Miért ne higgyem? Semmi okuk nincs túlozni, de amúgy se hangzik túlzóan az, hogy 14 éves korában valaki már csajozott. Talpraesettebbek simán csinálhatják már akkor.



"Annyira negatív vagy, hogy depressziós létemre még rajtam is túlteszel... Nem gondolod, hogy nem a külsőségekkel lehet a probléma, hanem mondjuk ezzel?"



De, biztos. Amúgy én is az vagyok, csókolom, még gyógyszert is szedek. Nem te vagy az egyetlen. Csak hát az, hogy megnevezem a betegségemet és akkor most már van mire mutogatni, az nem sokat segít.

2014. szept. 25. 15:32
 10/30 Buford Tannen ***** válasza:
Igen. A fiatalok úgy 70%a így érez.Amiből 69% csak picsog ahelyett,h a sarkára állna.
2014. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!