Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet sportosabb fiúkkal...

Hol lehet sportosabb fiúkkal ismerkedni? L18

Figyelt kérdés

Nem a kondizós izmos, hanem aki valamilyen egyesületnél sportol. Ti edzésen kívül hova jártok?

Sportosabb lány vagyok, röpizek de itt csak lányok vannak. Bulikban mindenki részeg és mindenki kavar mindenkivel és én nem ilyen vagyok.


2014. szept. 26. 20:59
1 2
 1/12 anonim válasza:

sportpályaaaa?????


Ma mindenki ilyen H Ü L Y E?

2014. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kisboltos ***** válasza:

Én egyesületben úszok, régebben versenyszerűen. Ma már "csak" egy "hobbi".(remélem átment) Ezen kívül kondizok, de azzal a céllal, hogy az úszás jobban menjen.

Így évek alatt, annyira nem is tudatosan, de egy egész jó alakom lett, és vannak még így néhányan.

És téged az zavar, ha egy sportosabb srác részegen nyomul?:D

2014. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát a normálisabb srácok otthon vannak vagy haverokkal edzegetnek, sportolnak
2014. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs ilyen sportpálya vagy nagyon kihalt.

De ők is járnak szórakozni, kikapcsolódni valahova az érdekelne.

2014. szept. 26. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről nem sportolok, de öcsémből kiindulva a sportpályán kívül sehol. Néha még otthon, esetleg iskolában/munkahelyen, de az a ritkább eset. :D
2014. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Konditerem csak van nálatok. Olyat még kisvárosokban is szoktam látni. Ott garantáltan lesz lehetőséged erre. :)
2014. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16 vagyok és kondizok .Miért nem jó a kondi ? Am próbáld meg az arénákat(focipálya stb)
2014. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lany vagyok, de edzesen eleg sok fiuval vagyok korulveve... Szoval a tapaszalat az, hogy vagy edzesen vannak es edzenek, vagy suliban es tanulnak. A sportoloknak altalaban a sport a hobbijuk is.
2014. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Abii közvéleménykutatás:D
2014. szept. 26. 21:16
 10/12 anonim válasza:
Például itt :D ; Sportos alkatú 19F
2014. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!