Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan beszéljek vele?

Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az lenne a gondom, hogy nem rég voltam egy táborban, 3 hete, és találkoztam ott egy olyan lánnyal, akit nagyon régóta ismerek, de igazából még sosem beszéltem vele ez előtt. Az alatt az egy hét alatt sokat beszéltünk, igaz volt, hogy nem is tudtam érdemlegesen hozzászólni, de nem ez volt a jellemző. Ő egy évvel idősebb, ugyan abba az iskolába járunk, de azóta nem nagyon beszéltünk, csak köszönés volt. Jelenleg ott tarttok, hogy a fejemből sem tudom kiverni. Volt előtte egy barátnőm, de ez teljesen más (így utólag rájöttem, hogy nem is voltam akkor igazán szerelmes, de nem ez a lényeg). Szerintetek mit kéne tennem, úgy érzem egy csöpnyi esélyem azért van, mert a tábor ideje alatt jól megvoltunk.? Nagyon megbánnám, ha nem tennék semmit, de nagyon önbizalom hiányos vagyok vele szemben. És ti hogy szólítanátok meg, hogyha már így tulajdonképp ismeritek egymást, de nem beszéltetek ezalatt a 3 hét alatt egy nyamvatt szót egymáshoz, csak hogy "hello!"?? :D köszi a segítséget előre is ! 16/f



2014. szept. 26. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer menj oda hozzá, köszönj neki és kérdezd meg, hogy hogy van mostanában.. Meg felhozhatod neki azt is, hogy a táborban tök jól érezted magad vele, és meghívhatnád valahova beülni vagy sétálni vagy valami, hogy megint tudjatok dumálni.

Ha akarsz valamit, akkor legyél konkrét és őszinte... Aki mer, az nyer! ;)

2014. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt kihagytam, hogyha esetleg visszautasít majd, akkor se csüggedj, mert legalább megpróbáltad és már nem lesznek benned kételyek, hogy mi lett volna, ha...
2014. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben, meglesz, hál' istennek itt ahol lakom erre épp vannak megfelelő helyek :) habár félek egy parányit a visszautasítástól, de igazad van végülis. Köszi! :)
2014. szept. 26. 22:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, ezt elb.sztam, legjobb lehetett volna, és elrontottam. :/
2014. nov. 9. 23:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért, mi történt?
2014. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, beszélgéttünk, szerintem jól alakult a dolog, aztán randit beszéltünk meg, amire nem tudtam elmenni, de mivel nem volt meg a száma, így nem is tudtam felhívni, hogy mi van. :( Utána már nem volt annyira lelkes, persze elhitte, hogy véletlen közbe jött valami, de már nem érzem annyire, hogy érdeklem. :(
2014. nov. 13. 15:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért még nincs minden veszve. Ha most nem is olyan lelkes, de tartod vele a kapcsolatot és megbeszélsz vele egy új talit, amire tényleg elmész, akkor még simán lehet ebből valami. Csak akkor tényleg menj is el, hogy lássa, hogy nem vagy megbízhatatlan! Szerintem még egy esélyt adna ezek után, úgyhogy ne add fel! ;)
2014. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt is megfogadom mindenképp! :)
2014. nov. 14. 19:32
 9/10 A kérdező kommentje:
Közel egy évig próbáltam túl lenni rajta, de egyszerűen nem megy... Akkor nagyon elrontottam. :/
2015. máj. 9. 05:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta nem volt semmi? Próbálj vele kapcsolatba lépni újból!
2015. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!