Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek milyen (rövid/hosszú/eg...

Nektek milyen (rövid/hosszú/egyenes/hullámos /göndör) haj jön be egy lányon, ha tegyük fel minden jól áll neki?

Figyelt kérdés
Minden lány szinte derékig érő, egyenes hajat hord. Ez bejön nektek,fiúk? Mert szerintem ez is kezd sablon lenni... És mi a helyzet a rövid hajú lányokkal? Ha valakinek mondjuk ugyanúgy jól áll egy vállig érő frizura, mint egy hosszú, melyik tetszene nektek jobban? Spkan mondják, hogy egy nő csak hosszú hajjal nő, de szerintem ez nem teljesen igaz...
2014. szept. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a hosszú egyenes tetszik a legjobban:D
2014. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiiii ***** válasza:
Milyen minden lány szinte derékig érő, egyenes hajat hord? Kimegyek a forgalmas utcára, kettő ilyet, ha látok...
2014. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, hol is kezdjem? Sokféle gondolat cikázott át az agyamon, miközben elolvastam a kérdést és az alá biggyesztett leírást. :)

Először úgy voltam, "szard már le, mi tetszik a férfiaknak, magadnak tetssz", de a kérdés nem olyan sekélyes, mint amilyennek képzeltem. Valóban, a hosszú haj sablonos és unalmas - ugyanakkor egyesekhez nagyon illik. A rövid haj számomra vad - a szó pozitív értelmében. Nem mondanám, hogy fiús, inkább használnám a "laza", "vagány" szót.

Sokan mondják, hogy a nő csak hosszú hajjal nő, de ilyen kinyilatkoztatás után én köszönés nélkül tovább állok az illető mellől. Egyrészről, a nőt a biológiai neme, nem pedig a haja hossza teszi nővé. Másrészről, a hosszú haj évezredes trend. Harmadrészről, választási lehetőség. Negyedrészről a viking, kelta (stb) férfi harcosoknak is hosszú loboncuk volt - és fallosz lógott a lábaik között, nem lettek nők vagy nőiesebbek a frizurájuk hosszától. Ötödrészről, még mindig le tudnám köpni azokat akik ilyet szólnak, hogy a nőt a hosszú haj teszi nővé.

2014. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többnyire a rövid vagy hosszú hajúak, de mindenképpen egyenes haj jön be.
2014. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!