Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja?

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Még nyáron jártam egy fiúval kb.három hónapig,leginkább én vtam az aki hozzatett a kapcsolathoz,végül szakítottunk,de úgy h megbeszéltünk mindent és vegulis békében váltunk el, nem is ez a lényeg.Ennek a srácnak van egy unokatesoja,akivel egyszer találkoztam,amikor a srác baráti tarsasagval buliztunk.Miután vége lett a kapcsolatunknak az unokatesoja par héttel később felkeresett Facebookon és elkezdtunk beszélgetni,írta h nem is érti miért szakított velem utesoja,elkezdett dicsérni,teljesen normális vt,az ő kérésére megbeszéltünk egy találkát,már hétfőn akart vna találkozni de én mondtam h inkább pénteken,meg is beszéltük, egészen csütörtökig nem is írt semmit,és végül megkerdezte h akkor találkozunk e holnap, mindent lebeszeltunk és mondta h majd szól ha esetlegesen kozbejonne vmi, és hát másnap lemondta, avval az indokkal h programot szerveztek be neki és h inkább tegyük át jövő hétre, ne haragudjak.Most akkor ez így mi akar lenni? Kérdeztem pár ember véleményét a fiúról, azt mondták normális gyerek,meg igazából nem is ismerjük egymást, ezért sem értem mi lett a baja hirtelen. Egy talalkanak semmi jelentősége nem lett volna, és ő már az elsőt lemondta, szerintetek ez szivatas?

2014. szept. 27. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
miért szivatna?O.o
2014. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem hiszem,hogy szivatna.. szerintem semmi gond nincs,csak tenyleg kozbe jott mas program,es ha o akart talalkozni veled,akkor tenyleg nem lehet semmi... ez az egy alkalom,hogy lemondta szerintem semmi rosszat nem jelent...altalaban ha valaki elore tervez mindig beleszol abba valaki..szerintem mindenkivel elofordul,es nyugodj meg,nem jelenthet szerintem rosszat :)
2014. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy darabig írt, tényleg látszódott rajta h szeretne találkozni velem,most meg már nem is érdeklődik .Mintha előre tudta volna h kozbejon neki vmi.Legutoljára csak annyit írt h majd jövő héten inkább,mintha csak húzná az egészet.l,aminek semmi értelme.
2014. szept. 27. 16:44
 4/7 anonim válasza:
nem baj,hagyd hogy huzza,de talalkozz vele es ha eloben is olyan lesz,akkor hagyd ot inkabb,addig amig nem fogsz iranta erzeseket taplalni :) mivel szerintem utana rosszabb lenne :)
2014. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan mintha már nem is akarna találkozni, pedig ő akart először.Nem táplálok iránta érzéseket,csak kíváncsi vagyok rá,hiszen nem is ismerem. Csak ha mégsem akar találkozni nem értem miért nem lehet megmondani, vagy lehet én komplikalom túl.
2014. szept. 27. 17:00
 6/7 anonim válasza:
egy picit tenyleg tul komplikalod,hisz lany vagy..akar en is :) nyugodtan,higgadtan varj amig ir es meglatod jo lesz :)
2014. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok igazából,csak kicsit felkeltette az érdeklődésem ezért is zavar h már az elsőt lemondta.
2014. szept. 27. 17:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!