Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért viselkednek így a mostani...

Mért viselkednek így a mostani lányok 99%-a? (lent) 18f

Figyelt kérdés

Tehát pl suliba is ismerkedtem pár lánnyal bejottem nekik meg minden de amikor rájöttek hogy nem egy beképzelt, bunkó farok vagyok nem érdeklem utána őket... kedves vagyok nem akarom kihasználni őket...stb

Engem ez nagyon zavar. Mért ez kell a lanyoknak?


2014. szept. 28. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
oh plz. ha tényleg ezt hiszed akkor naivabb vagy mint gondoltam.:D
2014. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem elhiszem hanem tapasztalom! (Nagy külömbség)
2014. szept. 28. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus mai női viselkedés,nem kell csodálkozni rajta.Még sokáig ezt fogod látni,szóval szokd meg szerintem... :D
2014. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg egy jo 10 evig ez lesz szoval szokj hozza, neked is konnyebb lesz a valtozas.
2014. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg nem azért nem érdekled őket, mert kedves vagy velük, hanem azért, mert elvárod h nőt kapj, ha kedvesnek tetteted magad. Szedd össze magad, a mai lányokkal nincsen semmi baj.
2014. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

kedves pincsikutyából napi 10 jut nekik, viszont tahó gyökérből kevés van, és az lesz érdekesebb + ösztönök.


a női tanácsokat feljetsd el, ők nincsenek tisztában a vlaósággal, magukból indulnak ki.

2014. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lol, még jó, kiből induljunk ki, Fehér seggű szexista tinédzser fiúkból, Ahahahah UNDORÍTÓAK VAGYTOK
2014. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok,hogy a külső megfog,a belső megtart.Én képtelen vagyok elviselni a bunkó paraszt embereket.Csak az a baj,hogy olyan kedves fiúval még nem találkoztam,aki külsőre tetszett volna.És olyan külsőre tetsző fiúval se,aki kedves,szerény lett volna.Hiába tetszik a srác,ha bunkó rögtön taszít.

Egyébként megválaszolom a kérdésed:Azok a fiúk,akik jóképűek ÁLTALÁBAN bunkók és önteltek lesznek.A kedves srácok,meg akik szerények általában nincsenek annyira toppon,ezért szerények.Na a mai külsőséges társadalomban ezért népszerűek a bunkó pasik.:)

18/l

2014. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!