Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? (Többi lent)

Miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok, most járok gimi első osztályába. Van egy 15 éves lány osztálytársam, nemrég közelebbről meg ismertük egymást és én bele szerettem. Be is vallottam neki mit érzek iránta, ő azt válaszolhat hogy még ki alakulhat köztünk velemi mert bír engem és tetszem is neki. A suliban s mindig oda hív magához hagyja hogy ölelgessem simogassam hogy a hajával játszadozzak.


De a suliban mindig azt mondja hogyha valaki meg kérdezi tőle hogy jár e valakivel hogy "Én soha nem akarok járni senkivel".


De beszélgettem a legjobba barátnőivel és azt mondják hogy valami 20 éves csávóval vannak "Kalandjaik" meg hogy állítólag járnak.


Én ezt már nem értem, az összes lány akit eddig akartam mind az ilyen huszonéves csávókhoz vonzódik engem meg csak kihasználnak.....


Miért van ez? Bennem van a hiba?



2014. szept. 28. 09:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyes írási hibákért, telóról vagyok.
2014. szept. 28. 09:57
 2/4 anonim válasza:
88%
Ez nem csak veled van így. 5 ből 4 csaj az idősebb pasikhoz megy. hát figyelj 20 évesen dolgozik van pénze egy 15 éves kiscsajnak meg mi kell? Pénz nem? új ruha cipő apjafasza ezek kellenek neki.
2014. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, jobb lenne, ha hagynád a csudába azt a lányt, és a többit is. Majd ha te is 18-20-on éves leszel, több esélyed lesz a lányoknál. Addig inkább tanulj, olvass, járjál kirándulni, biciklitúrázni, ott is lehet barátságot kialakítani. Vond el a figyelmed.
2014. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szenter nevű felhasználó+1
2014. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!