Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-20 év körüli fiúk! Nektek...

17-20 év körüli fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Ha van barátnőtök, miért tetszik nektek? Hogyan ismerkedtetek meg? 18 éves lány vagyok. Eléggé félénk vagyok, ezért nem is nagyon járok el otthonról. Szóval csak a suliban van lehetőségem ismerkedni. Még nem volt barátom, soha nem is csókolóztam.:( És magányos vagyok. Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan viselkedjek? (vagy hogyan öltözködjek vagy hogy kell ismerkedni vagy bármi csak mit csináljak:D)

2014. szept. 28. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
De cuki lehetsz *.* :D Hova valósi vagy?
2014. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a magas )legalább 180cm), humoros, kedves, aranyos, vékony, szőke hajúak tetszenek.
2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mosolyogj és nézz annak a fiúnak a szemébe aki tetszik neked (szemezz vele). :)
2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok 17f
2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inkább tanácsot adjatok, ne üzit küldjetek:D Légyszi!:)
2014. szept. 28. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok! :)

Ha megtetszik egy fiú akkor, ha ismered keresd a társaságát rendszeresen, ha nem ismered akkor jeleket küldesz neki, hogy tetszik neked(szemezel vele, rámosolyogsz, ott vagy ahol ő van stb...?), ha ez megvan akkor idő kérdése, hogy mikor szólít le. :)

Ha pedig nem szólít le, de küldi ő is a jeleket, szemez veled, ő is rádmosolyog akkor te is odamehetsz hozzá. :)

2014. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2014. szept. 28. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen egyszerű....játszd el a szende szüzet és nyert ügyed van. A legtöbb srácnak ez tetszeni fog mert úgy érzik így támaszod lehetnek de a lényeg az uralkodáson van. Ha ezt az imidzset választod akkor tekergesd a hajad és süsd le a szemed és hidd el az átlag pesti tahótól nem csak egy csókot kapsz estére. Jah az ismerkedés egy ki%@sz0tt színház mint az egész túlértékelt szerelem/kapcsolat dolog. Nem mondta senki?
2014. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves 6-os egyet ertek veled de viszont azert figyelj oda a nagykepu pasikra akik az egyejszakas kalandokat keresik azokra figyelj oda!!!gondolm trofea nem akarsz lenni!!
2014. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!