Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, ha van egy lány aki...

Férfiak, ha van egy lány aki tetszik és szexuálisan is vonzódtok hozzá, akkor tudtok csk barátként tekinteni rá?

Figyelt kérdés
Illetve ha ezt mondjátok, hogy barátként szeretitek, akkor tényleg igy van? Nem szeretnétek akaratlanul is többet tőle? Barátként általában olyan nőre néznek a férfiak, akihez egyáltalán nem vonzódnak, nem igy van?
2014. szept. 29. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehéz, de ha csak barátságról van szó akkor muszály megállni hogy ne legyen több!
2014. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Az én női tangás férjemnek is mindig mondom, nehogy megtudjam,hogy valamelyik lánnyal esetleg összebarátkozzon a munkahelyén, de ettől nem nagyon kell tartanom,mivel a kuksót jobban szereti:))
2014. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az utolsó komment nagyon sokat segitett nekem :D :D
2014. szept. 29. 08:12
 4/11 A kérdező kommentje:
1-höz: igazi rendes barátságnak nem is mondanám, mert csak 1-szer-2-szer beszélgettünk kettesben, előtte inkább olyan flörtölős volt a viszonyunk, de ez a munkahelyen más másoknak is feltűnt, mert pl. céges bulin eléggé nyomult rám...de azt mondja hogy barátként szeret....de közben nem ugy viselkedik, meg amugy is, azt nem csak én látom hogy bejövök neki, ilyen esetben tényleg "csak" barátként néz egy férfi valakire, aki bejön neki? Nekem ez gyanus...amugy nincs senkije, tehát nem az az eset hogy nős és közben kavar....igaz, az bonyolitja a helyzetet, hogy ő azegyik főnököm, és itt a munkahelyi kapcsolatokat eléggé szigoruan veszik....bár azt mondtam neki hogy akarok másik munkahelyet keresni (tőle függetlenül, itt a beosztásommal van a baj)
2014. szept. 29. 08:16
 5/11 csabika1971 ***** válasza:

Sokszor leírtuk már, igaz barátság férfi és nő között nincs! Mert valamelyik mindig többet. (van kivétel akik kiskoruktól kezdve együtt nőttek fel, de ők inkább testvérként néznek egymásra)

Férfi két esetben barátkozhat ellenkező neművel. Ha pár kapcsolatban él és nem kacsingat félre, s nem esik kísértésbe.

Ha, "csúnya" az adott lány és esélye sincs nála.

De ezek sem igaz önzetlen barátságok.

Az első állandó kísértés.

És nem tudható mit szeretne a nő? Mert lehet ő sem barátkozni akar.

Szóval a lényeg nincs igaz barátság nő és férfi közt. Mert a kettő közül valamelyik mindig többet bevállalna a barátság helyet.

2014. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hozzászólást, de én most inkább konkrétan arra keresem a választ, hogy egy férfi tud-e tényleg csak barátként tekinteni egy olyan nőre, aki amugy bejön neki?
2014. szept. 29. 08:29
 7/11 csabika1971 ***** válasza:

Nem. Főleg ha nincs senkije. Vagy ha csak nem titkol valamit (pl egészségügyi problémát), de tudat alatt ekkor is többet szeretne, hisz ezért barátkozik.

De leírtam az előbb is. Nő és férfi közt nincs igaz barátság!

2014. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha már van szexuális vonzalom, nem tekinthetünk úgy a másikra, hogy csak barát. Főleg, ha ez a vonzódás ki is van mondva. El lehet játszani a barátságot, de nem tudom meddig. Én is hasonló cipőben járok és nehezen hiszem, hogy barátok leszünk, miután mindketten nagyon vonzódunk a másikhoz.
2014. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem sok olyan férfi barátom van/volt aki ne akart volna, vagy végül ne lett volna több is köztünk. Vagy volt hogy én is akartam, rosszabb esetben csak én akartam...

Szóval ebben én sem hiszek, de többen is állítják, hogy létezik férfi-női barátság. Mondjuk azt is hozzáteszik páran, hogy csak abban az esetben ha nincs testi vonzalom...

2014. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pontosan így mondanám én is. Barátság csak abban az esetben létezhet, ha nincs testi vonzalom. Lehet barátságnak nevezni a kapcsolatot, de ha már testi vonzódás van, az nem igazi barátság. Ott már valaki nem őszinte, valakinek fáj, valaki féltékeny..stb.
2014. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!