Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell elkezdeni egy...

Hogyan kell elkezdeni egy internetes társkeresőn a beszélgetést, ahol semmit nem tudsz a másik félről?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a badoora, a twoora és a tinderre. Van hogy bejelölnek engem a lányok - tehát elviekben tetszem nekik -. de a beszélgetések mindig olyan vontatottak. Gyakoriak a " mizu, hogy vagy" jellegű kérdések, amire se ők se én nem tudok mit válaszolni nagyon.

Ennek eredményeként az érdeklődés is szépen lassan kiveszik, és nem lesz az egészből semmi.


Szerintetek mit csinálok rosszul? Lehet nem kéne húzni az időt és rögtön lebeszélni egy személyes randit? Ez meg nem lenne túl gyors és ijesztő?


2014. szept. 30. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
" mizu, hogy vagy" jellegű kérdés után vedd poénosra a dolgot így folytatódhat a beszélgetés, remélhetőleg van humora, amelyiknek nincs azt én hagynám a fenébe...
2014. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is hallotam ezekről az oldalakról xd
2014. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát éppenséggel twoon én is fent vagyok, és nem is bántam meg :D én mindig úgy csináltam hogy először sablon dolgok, megkérdezem hogy hogy telik a hét, aztán jöhetnek az alap témák, mint munka, suli, hobbi, persze kiszínesítve, ne ilyen régi chat.hu-s stílusban :D gondolom mivel komolyabbat vársz el, ezért én utána szépen áttértem mindig a kicsit komolyabb témára, célok, elképzelések. ha ezek után látsz potenciált az egészben és persze a lány is érdeklődik akkor jöhet a randiegyeztetés. Viszont ha csak 1-2 szavakban válaszol és semmi érdeklődést nem mutat akkor hagyd a p*csába. Lényeg hogy mindig adj hozzá személyes dolgokat, mintha élőben beszélnél, és ha vevő rá akkor úgyis tudjátok boncolgatni a témákat. Sok sikert ;)
2014. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es, mintha én írtam volna. :)
2014. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer a twoora felregisztráltam próbáltam is írni de egy sziá-nál tovább nem jutottam mert a többi már fizetős volt :) aztán töröltem is magam
2014. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!