Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az csak egy mítosz hogy...

Az csak egy mítosz hogy discoban mennyi könnyen kapható csaj van és wcbe viszik meg hazaviszik állandóan a discoba járó csajokat?

Figyelt kérdés
Én még annyit is ritkán látok hogy valaki csaj nem utasítja el valaki csávónak a derékmegfogó táncfelkérését vagy megszólító próbálkozását, nagyon gyakran elutasítják, vagy kis tánc után otthagyják őket. Meg a wc-k előtt is kolduló wcs nénik vannak időnként akik nem engedik hogy csajt bevigyen valaki, meg a bulik környékén parkban is csak nagy ritkán 1-1 kalandot láttam azt is a biztonsági őröktől egyiket. Sőt én még smárolni se sok párt látok, inkább mindenki táncol. Azt viszont hogy csajok egyedül mennek haza a buszon azt sokszor láttam. Meg ugye sokan csajok a barátjukkal vagy barátnőikkel együtt közlekednek mennek buliba meg haza. Akkor hogy is van ez a mítosz meg hol van ez hogy lemész és jaj de jó megszólítasz egyedül lévő lányokat és de könnyű discoban csajozni jelentkeznek hogy mennek fel a lakásodra egy "italra"?
2014. okt. 1. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne a 14- partikra menj...
2014. okt. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert ugye az a mítosz, hogy a discoban egyedül ül egy lány és ha azt mondod neki hogy "szia meghívhatlak egy italra?" akkor azt mondja hogy igen, és kis beszéd után már szerelmes is lesz beléd és holnap elmentek randizni. Vagy hogy sok italra hívod meg és azután feljön hozzád szexelni. A másik mítosz hogy mész a lánnyal táncolni egyet ott lesmárolod és utána megdugod a wc-ben, de én ilyennel se találkoztam, inkább azt látom hogy a heringpartiban mindenki táncol, meg hogy mindenki csoportban van és elvan a zárt társaságával.
2014. okt. 1. 00:40
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Az is mítosz, hogy te valaha ép csajnak kelleni fogsz.
2014. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én házibuliban sokkal több kettyintést láttam ahol volt kb 15-20 ember, mint egy discoban a heringparti wcjében vagy parkjában 1000 emberből, vagy idegeneket megszólítók akciójából.
2014. okt. 1. 00:44
 5/11 anonim ***** válasza:
#3: Merthogy? Konkrétan mi a bajod vele?
2014. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy lehet hogy ő éppen egy ilyen disco wczés miatt született meg. :)
2014. okt. 1. 00:51
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: :DDD Ment a zöld kéz, ajjj de jót röhögtem most, high five! :D
2014. okt. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eh, de kár, hogy te vagy a kérdező, és nem tudok zöld pacsit nyomni... :s
2014. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem annak akinek egy mocskos összehányt WC-ben is feláll a dákó!
2014. okt. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mert megváltoztak a discok. Régen tényleg így volt, odamentem egy csini csajhoz, táncoltam vele, fogdoztam a seggét, smároltam vele majd jól megdugtam este.

Most meg mi van a discokban? Mindeki álldogál egy helyben a tuc tuc zenére aztán ennyi a buli.

2014. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!