Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírok ma. Hogy ne szúrjam el?

Ráírok ma. Hogy ne szúrjam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiúismerősöm, aki nagyon bejön nekem. Ma ráveszem magam, és ráírok facebookon, mert legutóbb mikor találkoztunk akkor úgy éreztem h közeledik felém, szerintem a kölcsönös szimpátia meg van köztünk, csak mindketten visszafogottak vagyunk. Hogy ne szúrjam el? Valami tipp, mire figyeljek és hasonlók? :D
2014. okt. 1. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi,ha kolcsonos akkor nem tudod elszurni:-))Mivel kezdeti stadium igy probalj meg semleges dolgokat irni,pl hogy vagy,gondoltam meglerdezem mert ugye ritkan/soha nem beszelgetunk es csak kivancsi vagyok:-)))


Ez azert fontos mert igy ez nem nyomulas,nem erzi magat stresszelve,de megis erzi h a dolog kolcsonos:-))

2014. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a fajta közhely jön, ami igaz: Önmagadat add. Ostoba példát mondok, de mi van, ha azt írom, hogy a Fluor Tomiról írjál, mert ő a legkirályabb csávó a világon, és kiderül, hogy ő meg utálja. Na persze ha Te imádod akkor írj arról, max megbeszélitek, hogy miért szereted, ő meg elmondja, hogy miért utálja. De nem lehet ilyen egyezményes szabályokat felállítani, hogy ezt meg azt írd, akkor tuti nyerő vagy, azt meg amazt ne írd, mer az bukta. Ne görcsölj, hajrá, sok sikert.
2014. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam már ott elszúrtad,hogy fb-on ráirsz.

Nem igaz,hogy mekkora divat ez:( mi lenne veletek,ha fb nem lenne!

2014. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne tegyél olyan megjegyzést ami sértő lehet számára, illetve ami kétségbe vonhatja a férfiasságát.

A lényeg, hogy a srác biztonságban érezze magát és ne ijeszd meg.

Szép lassan vezesd rá a dologra, azaz ne azonnal szegezd neki a dolgot.

2014. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Lefeküdnél velem?"


- ez tuti beválik

2014. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát persze megint a fb ..ne írj neki ugyse ìr vissza sokan nem szeretik a fb ot
2014. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olvasd végig figyelmesen az adatlapját. Nézd meg mi az érdeklődési köre. Linkelj neki privát üzenetben egy zenét,vagy egy vicces képet. A humoros lányokat minden fiú szereti.Ez a kezdő lépés.Talán észbe kap,és válaszra méltat.Onnan meg elindul valami csevej :) sok sikert kívánok!
2014. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!