Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki manapság facebookon...

Ciki manapság facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki eléggé tetszik, de sajnos nem nagyon futok össze vele és nem ismerem. Facebookon megtaláltam a profilját. Szerintetek gáz lenne ha facebookon írnék neki hogy megismerjem?

2014. okt. 1. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én kb. két éve nem merek ráírni egy lányra pont az elutasítástól való félelem miatt. Alig futok vele össze, viszont FB-on megtaláltam. Az egyik közös ismerősünk annyit mondott, hogy nekem esélyem sincs nála. Úgyhogy talán jobb is, hogy nem égettem be magam nála eddig. :s Ti mit gondoltok erről?
2014. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom erről, hogy nem nincsen esélyed, hanem még nem vagy kész rá.

Amúgy alapvetően az emberek nagyon rosszindulatúak ha szerelemről vagy nőkről van szó, teljesen el tudom képzelni, hogy azért mondta a haverod, hogy örömködjön az önbizalmad, a magabiztosságod sárbatiprásán csak hogy ő jobban érezze magát.


Nézd a facebook egy dologra jó (szerintem), ez pedig hogy megtudd mi érdekli a másikat, megállapítsd mi az amiről kérdezni, lehet amire válaszolni fog, röviden hogy mi foglalkoztatja. Tudod egész más úgy odamenni valakihaz beszélgetni, ha már tudod mit szeretnél kérdezni.


Én azt tanácsolom neked#11, hogy vértezd fel magad tudással, témákkal és keresd meg ezt a csajszit beszélgetni barátilag. Akkor legalább tudod, hogy a személyisége is tetszik e neked.


Olyan van, hogy bem működik a kémia, de olyan nincsen, hogy nem vagy elég jó.

2014. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na de most kedves 10-es. Egy tök ismeretlen férfi ráír egy lányra, szerinted mit gondol? Két lehetőség van: 1. Na még egy valaki aki fel akar szedni (élőben ezt el lehet kerülni) 2. Miii a fäszt akar? El akar rabolni/megerőszakolni vagy wat?
2014. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Köszi a privit!


A #13-asnak van igaza ebben. Miért írjak rá egy szép lányra, aki szerintem naponta 20-30 levelet kaphat? Álljak be a sor végére azt feltételezve magamról, hogy különbnek tart engem a lány? Ez majdnem olyan, mint az ötöslottó. :(

2014. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

akire en akarok vele egy orara jarok de az csak ket hetente 20 perc szoval nem lennek tok ismeretlen.. tudom

eloben jobb lenne de dolgozat elott nem fogok bolondot csinalni magambol:)

2014. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig kellene.

Én úgy csináltam, hogy kikértem a segítségét a csajnak, persze segített aztán elhívtam kajálni stb. utána ment minden a maga útján

2014. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

@16


Sosem szabad lebecsülni a nők segíteni akarását, tudom, ez mesterkéltnek tűnik, de ha okos vagy, kihasználod, hogy ismerkedj a kiszemelt leányzóval.


Kb a legősibb sulis ismerkedős trükk ha nem úgy nézel ki mint egy troll.

2014. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

" ha nem úgy nézel ki mint egy troll."


Síííírok baszĐmeg XDDDD :D


Viccet félretéve akkor: írj rá h segítsen

2014. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!