Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elutasított egy csajszi mert...

Elutasított egy csajszi mert belezúgtam de jóideig nem adtam ezt a tudtára, majd néhány hét leforgása alatt rázúdítottam mindent, mindent bevallottam neki és megutált engem, de én akkor ezt még nem éreztem jogosnak és megharagudtam rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
igazából a haragom pár nap alatt elmúlt, mert rájöttem ha a helyében lennék én se azt tettem volna amit el szerettem volna érni hogy tegyen. egy nagyon érzékeny lányról van szó! ha tehetném visszatekerném az időt! :'(
2014. okt. 2. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd a lányt te voltál a hülye! Mit vártál, hogy majd a nyakadba ugrik a hírre? Teljesen normális ahogy reagált, ez olyan mintha mennél az utcán majd felnéznél és egy több tonnás vasgolyó zuhanna feléd, kitérsz előle mert nem akarsz megsérülni... kretén vagy hogy ekkora terhet akartál a nyakába zúdítani!
2014. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én mondjuk ezt a női " logikát " sose értettem, következők a kérdéseim :


- amég nem mondtad el neki, jól kijöttetek ?

- szeretett veled lenni?

- bír(t) téged?

- "barátok" voltatok?


Mert ha a fentebb említett kérdésekre igen a válasz, akkor eléggé szemétség így megutálni az embert,csak azért mert elmondta, hogy mit érez, oké, hogy hirtelen jött de akkor is :/

2014. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát hogy szeretettazt nem tudom és hogy barátok voltunk az túlzás de jól kijöttünk és bírt engem ez tuti!
2014. okt. 2. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem az a szívás hogy elutasított(mert egy nőnél ez kb. semmit nem jelent) hanem az ha úgy érzed megutált téged. Mondjuk egy érzékeny csajnál egy ilyen sztorival kb. aláírtad a halálos ítéletedet.
2014. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké
2014. okt. 2. 15:13
 6/9 A kérdező kommentje:
ez elég $z@r dolog :/
2014. okt. 2. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:

ja az a "vicc" az egészben, hogy szegény érzékeny csaj....nehogy már valaki odalegyen érte -.-

amúgy meg lehet, csak te hiszed, hogy megutált és ő meg marhára le$z@arja már az egészet és téged is, mert nem jelentettél neki sokat, most bocs, de lehet ez az igazság ( mondom lehet , nem biztos )


de ha ez van akkor az ilyennel ne is törődj,nem éri meg

2014. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy egy 17 éves lányról van szó én meg 18 vagyok. Szóval akkor lemondhatok róla?
2014. okt. 2. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha még szóba áll veled, meg ilyesmi , azaz menthető a helyzet akkor ne, de ezt te tudod
2014. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!